Antoni Macierewicz nie będzie miło wspominał meczu koszykówki Gortat Team vs Wojsko Polskie, który rozegrano w łódzkiej Atlas Arenie. Minister obrony narodowej został wygwizdany przez część kibiców zebranych na trybunach.

Długo zapowiadany Wielki Mecz „Gortat Team vs Wojsko Polskie”, czyli zwieńczenie 10. edycji treningów organizowanych przez Fundację zawodnika NBA, został oficjalnie rozpoczęty przez ministra obrony narodowej. Jego wystąpienie, a raczej reakcja części publiki, spowodowały, że o Macierewiczu jest głośniej niż o samym Gortacie, który uzyskał honorowe obywatelstwo Łodzi i klucze do miasta.

Gdy tylko minister obrony narodowej chwycił za mikrofon i rozpoczął przemowę, z widowni zaczęły dobiegać okrzyki, a wkrótce duża część widzów zebranych na Atlas Arenie zaczęła głośno gwizdać.

Macierewicz nie dał się wyprowadzić z równowagi, ale musiał krzyczeć, by nie dać się zagłuszyć swoim przeciwnikom. To nie pierwszy raz kiedy polityk PiS-u jest traktowany w ten sposób na dużej imprezie. Warto jednak zaznaczyć, że podobne „powitania” spotykały w przeszłości również prezydenta Komorowskiego czy Donalda Tuska.

Poniżej film zamieszczony na Twitterze.

Zobacz więcej:

https://youtu.be/hE8DTQ0wSsc

...

Zobacz również

Zobacz również