Macierewicz robi melanż roku! Zamówił piwo za ponad...

Macierewicz robi melanż roku! Zamówił piwo za ponad... Źródło: Foto: pixabay//jackmac34

Za PO były ośmiorniczki za kilka tysięcy złotych, PiS natomiast preferuje piwo - i to w bardzo dużych ilościach. Zapewne 1,2 tys. beczek piwa wszystkim nam wyjdzie na zdrowie. Naszym kieszeniom również.

Akademia Sztuki Wojennej ogłosiła na swojej stronie internetowej przetarg na "Dostawę piwa". Instytucja zaplanowała wydać na zamówienie 358,7 tys. złotych bez VAT. Oferty można składać do 11 grudnia 2017 roku. Jak się okazuje - największą część zamówienia stanowi alkohol.

Warto zaznaczyć, że teraźniejsza uczelnia ministra Macierewicza, powstała na miejsce wcześniejszej - Akademii Obrony Narodowej w 2016 roku.

Lista najpotrzebniejszych produktów

Lista zamówienia, którą można znaleźć na stronie uczelni - zawiera w głównej mierze piwo. Znajduje się tam 1,2 tysiąca beczek i kilkanaście rodzajów piw - nie byle jakich. Wybór jest niesamowicie różnorodny. Lech, Redd's, Tyskie oraz Żubr. Nie zabrakło także Cydru Lubelskiego. A wszystkiego tylko po 3 tys. sztuk.

Na liście znalazły się również stoły, krzesła, schładzarkę do szkła, a także materiały promocyjne. Całe zamówienie można znaleźć na stronie internetowej uczelni.

"Melanż roku"

Już teraz internauci zachodzą w głowę, jaki jest prawdziwy powód tak obszernego zamówienia. Pojawiają się głosy, że minister obrony szykuje imprezę. I to nie byle jaką - zamówienie miałoby posłużyć, zdaniem internautów, organizacji "melanżu roku".

Foto: printscreen//akademia.mil.pl Źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News