Wszystko wskazuje na to, że los szefa MON jest przesądzony. Teraz Antoni Macierewicz mści się za dymisję! Jest totalnie wściekły, ujawnia szokujące informacje.

Dziś w samo południe wszystko stanie się jasne. Premier Morawiecki ogłosi nazwiska szefów resortów. Jedna decyzja jest szokująca. Spekuluje się, że Antoni Macierewicz nie będzie dłużej ministrem obrony. Sam zainteresowany jest wściekły. Postanowił zawalczyć, uderzając w PiS i oskarżając prezydenta.

ZOBACZ TAKŻE: Będziecie w szoku! Oto następca Macierewicza

Macierewicz mści się za dymisję

Obecny szef MON udał się do TV Republika, by tam publicznie wylać swe żale na Prawo i Sprawiedliwość oraz Telewizję Polską. Chodzi oczywiście o kwestię Smoleńska. Według niego bowiem telewizja Jacka Kurskiego transmituje zbyt mało informacji na temat domniemanego zamachu.

W wywiadzie między wierszami uderzył także w prezydenta Dudę i ludzi KPRP, którzy obecni byli na gali 25-lecia Polsatu, podczas której ze sceny padały żarty o katastrofie. Politycy PiS oburzeni tym faktem, byli zdania, że prezydent powinien opuścić  uroczystość.

Obserwuję takie postawy jak udział najważniejszych osób w państwie w kpinie, w wyśmiewaniu dramatu smoleńskiego – powiedział w wywiadzie dla TV Republika

Teza o tym, że nie było zamachu w Smoleńsku, była obowiązująca. Wszyscy, którzy twierdzili inaczej, traktowani byli jako szaleńcy, którzy chcą dokonać przewrotu. Również dziś media publiczne milczą na temat Smoleńska. Ubolewam, że w mediach materiałów na temat katastrofy wciąż jest jak na lekarstwo – żalił się w wywiadzie

ZOBACZ TAKŻE: Córka Macierewicza przerywa milczenie! Szokujące wyznanie: Mój ojciec był

Dlaczego telewizja unika tego tematu jak ognia? Dlaczego media nie pokażą materiału, który dezawuuje absurdalną tezę, że brzoza zniszczyła potężną stalową maszynę? – pytał Macierewicz

Jego słowa odbierane są jako zemsta na partii rządzącej. Telewizją publiczną kieruje obecnie dawny polityk PiS-u, Jacek Kurski. Nie od dziś wiadomo, że jego działalność mocno sterowana jest przez najwyższe władze partii.

Atakując TVP – Macierewicz otwarcie przyznaje, że to w PiS nie ma woli mówienia o Smoleńsku. To zaś, jego zdaniem, jest skandalicznym działaniem politycznym, a może nawet zdradą.

źródło: wp.pl

Najbardziej bulwersujące fakty o Antonim Macierewiczu


Spod jakiego znaku Zodiaku są najbardziej wpływowi polscy politycy? [ZOBACZ!]

...

Zobacz również