Pożar w PiS! Macierewicz przez przypadek ujawnił kulisy działania TVP i prorządowych mediów

Pożar w PiS! Macierewicz przez przypadek ujawnił kulisy działania TVP i prorządowych mediów Źródło: Fot. YouTube/Telewizja Republika

Antoni Macierewicz zdecydował się na niezwykle zaskakujące posunięcie, które może wywołać niemały kryzys w szeregach obozu władzy. Były szef MON uderzył bowiem w TVP oraz prorządowe media, ujawniając kulisy ich działania w bardzo bezpośredni sposób.

O konflikcie Macierewicza z częścią wpływowych polityków Prawa i Sprawiedliwości mówi się od miesięcy. Zaskakujące doniesienia na ten temat rozpowszechniano szczególnie wtedy, kiedy wymieniono go na stanowisku szefa resortu obrony narodowej na Mariusza Błaszczaka.

Polityk obozu władzy ujawnia

Jak się jednak okazuje, przewodniczący tzw. podkomisji smoleńskiej nie zamierza dać o sobie zapomnieć. Tym razem zelektryzował obywateli swymi słowami na temat prorządowych mediów. Macierewicz pojawił się bowiem na XIII Zjeździe Klubów “Gazety Polskiej” w Spale, gdzie otwarcie podziękował jej pracownikom za pomoc, której udzielili PiS, jednocześnie przyczyniając się do zwycięstwa partii w ostatnich wyborach. Tym samym przyznał, że część polskich mediów bezpośrednio wspomaga obóz władzy, rezygnując z właściwej dla czwartej władzy bezstronności.

Macierewicz o działaniach TVP

Poza tym były szef MON bezpośrednio uderzył w Telewizję Polską. Dla oddanych widzów stacji okazało się to niemałym zaskoczeniem. - TVP Info tak docenia zakup 53 tys. sztuk karabinków Grot przeze mnie w MON, że aż przypisuje go, jako sukces premiera Morawieckiego, zupełnie jak z Patriotami. Rzeczywiście były to istotne posunięcia dla Modernizacji SZ RP! - powiedział Macierewicz, krytykując także fakt, iż Telewizja Polska nie transmitowała konferencji, na której zaprezentowano raport techniczny przygotowany przez jego podkomisję smoleńską. - Wstyd żeby na całym świecie była informacja o tym przełomowym odkryciu, a w Polsce o tym milczano. Kieruję to do konkretnego pana, któremu życzę, aby zmienił swe postępowanie - powiedział stanowczo polityk. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dziennikarz TVN w środku awantury w Senegalu. Nagle wielki mężczyzna z kijem zaczął wszystkich bić
  2. A więc wojna! Najsłynniejszy dziennikarz TVN zostanie zmiażdżony przez PiS
  3. Koniec wieloletniego sojuszu! To było dla Kaczyńskiego za wiele, Rydzyk na dnie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News