W najnowszej edycji popularnych „Milionerów” TVN bardzo często pojawiają się zadziwiające, nieszablonowe pytania. Tym razem jedno z nich zdecydowanie upokorzyło Jarosława Kaczyńskiego oraz jego współpracowników. Internauci nie mogą więc powstrzymać się od coraz ostrzejszych żartów, umieszczanych w postach na portalach społecznościowych.

Wiele razy w historii nowych serii „Milionerów” pojawiały się zagadnienia, które miały bezpośrednio uderzać w obóz partii rządzącej. Tym razem twórcy programu posunęli się jednak jeszcze dalej, czym rozwścieczyli Antoniego Macierewicza, Jarosława Kaczyńskiego oraz Kornela Morawieckiego, których nazwiska były proponowanymi odpowiedziami na konkursowe pytanie.

Prawdziwym rozwiązaniem zagadnienia, związanego z tym, kto pojawił się w teledysku Michaela Jacksona do piosenki „Man in the Mirror”, była jednak postać… Lecha Wałęsy. Internauci bardzo szybko stwierdzili, że dobór polityków był celowy i miał upokorzyć przedstawicieli PiS oraz członka Wolnych i Solidarnych przypominając widzom, kto jest prawdziwą sławą znaną na całym świecie.

Żarty widzów z czasem stały się coraz bardziej kontrowersyjne i ostre. Niektórzy stwierdzili nawet ironicznie, że Antoni Macierewicz w odpowiedzi… wyśle pewnie czołgi do siedziby TVN.

Fot. Twitter

11 teorii spiskowych, które okazały się prawdą

 

Zobacz również