850a14fa056ba0256a922ab22340eeab,780,0,0,0
fot. Instagram
Malwina Kossela - 16 Lipca 2018

Zakościelny zmieszany z błotem! "Obrzydzenie i wstyd! Ostro wyprany mózg"

Maciej Zakościelny został zupełnie zmieszany z błotem, nawet przez swoich fanów. Aktor nie mógł się spodziewać, że spotka się z aż tak dużą falą krytyki po tym, co zrobił. "Obrzydzenie i wstyd! Ostro wyprany mózg" - padają takie mocne słowa. 

Maciej Zakościelny nie kojarzył się nigdy w żaden większy sposób z polityką. Aktor nie angażował się w protesty i nie wypowiadał na te tematy. Teraz jednak postanowił coś zmienić i momentalnie spotkał się z falą hejtu. Maciej Zakościelny pojawił się na placu Zamkowym w Warszawie po to by wygłosić apel w sprawie wolnych sądów w Polsce. Odczytany przez niego tekst na temat walki o poprawę sytuacji w naszym kraju nie spodobał się fanom artysty.

Maciej Zakościelny jest mocno krytykowany

- W trosce o byt i przyszłość naszej Ojczyzny, my wolne Obywatelki i wolni Obywatele, tworzący w 550 rocznicę parlamentaryzmu polskiego Obywatelskie Zgromadzenie Narodowe, wyrażamy wolę podjęcia, wspólnych z wszystkimi Polakami, działań dla naprawy Rzeczypospolitej (...) W polskim sądownictwie, jak niemal w każdej sferze funkcjonowania państwa, są obszary wymagające dogłębnej analizy i rzeczywistej poprawy. Nie ma sensu jednak palenie domu po to, by wzmocnić fundamenty. Polska nie powinna stać się podsądnym europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. To wyjście ostateczne, które oznaczać będzie kompromitację nas wszystkich i naszego państwa. Możemy temu zapobiec – mówił Zakościelny na placu Zamkowym. Jego fani zareagowali bardzo mocno. - Panie Zakościelny, swoim wystąpieniem obrzydził pan milionom Polaków "Czas Honoru" (serial, w którym gra Zakościelny - przyp. red.) - napisał jeden z internautów. - Stracił Pan mój szacunek. Okazało się, że nie rozumie Pan tego, co się dzieje. Nie widziałam Pana wcześniej, jak platforma nieobywatelska zawłaszczyła całe Państwo polskie i robiła sobie żarty z wolności i obywateli – zarzuca aktorowi jego, najwyraźniej już była, fanka. - Myślałam, że pan Maciej ze Stalowej Woli ma więcej rozumu. Babka się w grobie przewraca. Przez godzinę kilka lat temu słuchałam, jakiego mądrego ma wnuka. Faktycznie obrzydzenie i wstyd. Warszawa zrobiła ci ostre pranie mózgu – mówi inny, internetowy krytyk.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor DDTVN stracił pracę! W tle problemy rodzinne
  2. To koniec najdroższego programu TVN! Szokujące doniesienia
  3. Największy gwiazdor disco polo ujawnił ile zarabia. Spadniecie z krzeseł
  4. Zawiodło go serce. Przyjaciel Fronczewskiego przerwał milczenie
  5. Przycinanie uszu i ogonów: ten makabryczny proceder nadal ma miejsce w Polsce
Ciężko chore gwiazdy. Zmagają się z okropną chorobą każdego dniaCiężko chore gwiazdy. Zmagają się z okropną chorobą każdego dniaCzytaj dalej
wyszynk_z_szynkaKuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!Czytaj dalej
Źródło: natemat.pl    
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News