„Kryminalni, „Czas Honoru”, „Tylko mnie kochaj”, te tytuły spowodowały, że Maciej Zakościelny  cieszy się ogromną jak na nasze warunki sławą i sympatią widzów. Jakiś czas temu aktor zniknął z ekranów i udał się do Stanów Zjednoczonych. To, co tam robił, pozwala myśleć, że artysta jest bankrutem.

Maciej Zakościelny od 2001 roku, czyli swojego pierwszego występu w „Plebanii” jest prawdziwą gwiazdą polskiego show-biznesu. Aktor pojawiał się w najbardziej kasowych komediach romantycznych, ale przez większość widzów zapamiętany został jako Bronek Woyciechowski, żołnierz Armii Krajowej.

Konspiracyjne historie Zakościelny przybliżał nam przez sześć lat, a więc sporo czasu. Po tym okresie zrobił sobie niemałą przerwę od gry, a nawet Polski.

Po zakończeniu zdjęć do serialu Zakościelny wyjechał do USA, gdzie wcale nie zajmował się aktorstwem, a czymś, co wywołało falę spekulacji na temat bilansu jego bankowego konta.

Maciej Zakościelny został bankrutem?

Wielu polskich aktorów i artystów próbowało swoich sił za Oceanem. Tylko nieznaczna ich część mogła nazwać swoją podróż do USA sukcesem. Maciej Zakościelny, choć także wyemigrował w celach zarobkowych, wcale nie udzielał się aktorsko.

Celebryta pracował w popularnym LA jako kelner. Pracę zaproponowała mu jego przyjaciółka. Wyjazd, choć opiewał w wiele przyjemności, nie zakończył się powiększeniem majątku, a raczej jego utratą. O dramatycznym końcu amerykańskiego snu Zakościelny opowiedział w rozmowie z dziennikarzami, wydał wszystkie oszczędności.

Zatrudniłem się w knajpie w Los Angeles, w której moja przyjaciółka pracowała jako menedżerka. Byłem podobno najlepiej ubranym kelnerem – w spodnie i koszulę Dolce&Gabbana. Zdarzało się, że kobiety wraz z napiwkami wsuwały mi numery telefonów. To była niezła rola do odegrania. Przyjaciółka zaproponowała, żebym został na zawsze. Ale osiem miesięcy w Los Angeles kosztuje. Wydawałem więcej, niż zarabiałem. Przepuściłem wszystkie oszczędności – opowiedział Zakościelny.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. Pazura o swoim dramacie
  2. Najbogatsza Polka atakuje PiS! Wygłosiła manifest antyrządowy
  3. Ewa Minge obcięła włosy! Nigdy nie miała takiej fryzury

Lubiłeś/lubiłaś oglądać "Czas Honoru"?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Bezdomne gwiazdy: W życiu doświadczyły zarówno sławy, jak i biedy...

Ta dziewczynka to dziś wielka polska gwiazda... Która? Nie zgadniesz!

źródło: pudelek.pl