Maciej Zakościelny BANKRUTEM?! Nie uwierzysz, jak zarabiał na chleb

Maciej Zakościelny BANKRUTEM?! Nie uwierzysz, jak zarabiał na chleb

"Kryminalni, "Czas Honoru", "Tylko mnie kochaj", te tytuły spowodowały, że Maciej Zakościelny  cieszy się ogromną jak na nasze warunki sławą i sympatią widzów. Jakiś czas temu aktor zniknął z ekranów i udał się do Stanów Zjednoczonych. To, co tam robił, pozwala myśleć, że artysta jest bankrutem.

Maciej Zakościelny od 2001 roku, czyli swojego pierwszego występu w "Plebanii" jest prawdziwą gwiazdą polskiego show-biznesu. Aktor pojawiał się w najbardziej kasowych komediach romantycznych, ale przez większość widzów zapamiętany został jako Bronek Woyciechowski, żołnierz Armii Krajowej. Konspiracyjne historie Zakościelny przybliżał nam przez sześć lat, a więc sporo czasu. Po tym okresie zrobił sobie niemałą przerwę od gry, a nawet Polski. Po zakończeniu zdjęć do serialu Zakościelny wyjechał do USA, gdzie wcale nie zajmował się aktorstwem, a czymś, co wywołało falę spekulacji na temat bilansu jego bankowego konta.

Maciej Zakościelny został bankrutem?

Wielu polskich aktorów i artystów próbowało swoich sił za Oceanem. Tylko nieznaczna ich część mogła nazwać swoją podróż do USA sukcesem. Maciej Zakościelny, choć także wyemigrował w celach zarobkowych, wcale nie udzielał się aktorsko. Celebryta pracował w popularnym LA jako kelner. Pracę zaproponowała mu jego przyjaciółka. Wyjazd, choć opiewał w wiele przyjemności, nie zakończył się powiększeniem majątku, a raczej jego utratą. O dramatycznym końcu amerykańskiego snu Zakościelny opowiedział w rozmowie z dziennikarzami, wydał wszystkie oszczędności. - Zatrudniłem się w knajpie w Los Angeles, w której moja przyjaciółka pracowała jako menedżerka. Byłem podobno najlepiej ubranym kelnerem - w spodnie i koszulę Dolce&Gabbana. Zdarzało się, że kobiety wraz z napiwkami wsuwały mi numery telefonów. To była niezła rola do odegrania. Przyjaciółka zaproponowała, żebym został na zawsze. Ale osiem miesięcy w Los Angeles kosztuje. Wydawałem więcej, niż zarabiałem. Przepuściłem wszystkie oszczędności - opowiedział Zakościelny. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. Pazura o swoim dramacie
  2. Najbogatsza Polka atakuje PiS! Wygłosiła manifest antyrządowy
  3. Ewa Minge obcięła włosy! Nigdy nie miała takiej fryzury
źródło: pudelek.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News