Maciej Stuhr wykorzystany przez oszustów! Zdradził ich jeden szczegół

Maciej Stuhr wykorzystany przez oszustów! Zdradził ich jeden szczegół

Ofiarami oszustów padają nawet największe gwiazdy, a Maciej Stuhr jest jedną z nich. Jego autorytet i sława zostały wykorzystane podczas obrzydliwego przekrętu. Przestępców zdradził jednak jeden mały szczegół. 

Nazwisko gwiazdy polskiego kina zostało wykorzystane do oszustwa, prowadzonego za pomocą wiadomości SMS. Podobne powiadomienia otrzymało wielu Polaków, a sam Stuhr skorzystał z Facebooka, by wytłumaczyć, iż to nie on stoi za zorganizowanym złodziejstwem. Autorzy wiadomości informują odbiorców o możliwości otrzymania od Stuhra podpisanym koszulek, butów i innych akcesoriów, a także biletu na spotkanie z aktorem. Wystarczy jedynie wysłać wiadomość zwrotną z adresem e-mail. Oferta jest rzekomo bezpłatna, jedyny koszt, jaki ponosi zainteresowany, to koszt przesyłki. Aktor upublicznił na swoim facebookowym profilu zrzut wspomnianej wiadomości z dopiskiem informującym o oszustwie. - Uwaga oszuści! Nie mam z tym nic wspólnego - napisał.

Maciej Stuhr zdemaskował oszustów. Zdradził ich jeden szczegół

Komentujący wpis fani Stuhra w znacznej mierze zakomunikowali, że od początku nie wierzyli w prawdziwość SMS-a. Oszuści zdradzili się sami sposobem w jaki wiadomość została napisana. Jej treść jest pełna błędów językowych i gramatycznych, na które aktor nie może sobie pozwolić nawet w luźnej wiadomości. Już na pierwszy rzut oka widać, że nie wysłał jej Maciej Stuhr. - Z taką "znajomością" języka polskiego trudno się pod Pana podszyć; Ty umiesz pisać w języku polskim, oszuści nie. Zatem: Maciek :1, Oszuści: 0; Wiedziałam, że to jakiś pic; Jeszcze nie zdarzyło mi się dostać "smsa do domu". Jak to działa? Taki telegram czy coś?; Jeśli ktoś dałby się na to nabrać, to nie powinien w ogóle mieć dostępu do internetu; Ja bym nie uwierzyła że masz z tym coś wspólnego - piszą internauci. fot. Facebook.pl/Maciej Stuhr ZOBACZ TAKŻE:
  1. Katastrofalne wieści dla klientów polskich banków. „Straty do 2021 roku”
  2. PiS bierze się za dane internautów. Nic się nie ukryje
  3. Tomasz Komenda UJAWNIA! Teraz zrobi tylko jedno
źródło: plotek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News