Maciej Stuhr dziękuje za uratowanie ojca. Wystosował do wszystkich apel

Maciej Stuhr dziękuje za uratowanie ojca. Wystosował do wszystkich apel Źródło: Instagram.com maciej_stuhr

Maciej Stuhr przekazał pilną wiadomość o stanie zdrowia swojego taty, Jerzego Stuhra. Słynny aktor trafił do jednego z krakowskich szpitali w połowie lipca, gwiazdor przeszedł udar. Fani bardzo martwili się o swojego ulubieńca, w końcu rodzina przerwała milczenie w sprawie jego kłopotów ze zdrowiem.

Maciej Stuhr poinformował wszystkich o aktualnym stanie zdrowia swojego taty, jednocześnie przekazał ważną wiadomość od Jerzego Stuhra. Gwiazdor 13 lipca 2020 roku trafił do jednego z krakowskich szpitali z podejrzeniem udaru, fani byli bardzo zaniepokojeni jego nagłym pogorszeniem stanu zdrowia. 

Maciej Stuhr przekazał wiadomość od taty

Jerzy Stuhr przeszedł udar, jednak jak poinformowała fanów żona aktora, jego stan jest już stabilny. Barbara Stuhr przekazała dobre wiadomości, wielbiciele aktora w końcu odetchnęli z ulgą. Chwilę później do radosnych nowin dołączyła również córka artysty, publikując w sieci zdjęcie ze swoim słynnym tatą. 

- Mąż został dziś wypisany ze Szpitala Uniwersyteckiego. Czuje się dobrze, właśnie jedziemy do domu - powiedziała żona Jerzego Stuhra w rozmowie z "Wyborczą".

Maciej Stuhr zaapelował do fanów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Milczenie w sprawie stanu zdrowia Jerzego Stuhra przerwał również syn, Maciej. W imieniu swojego ojca gwiazdor opublikował na Facebooku poruszający wpis, w którym przede wszystkim podziękował personelowi medycznemu, który w ostatnich dniach zajmował się aktorem.

- Ponieważ mój Tato nie dorobił się póki co Facebooka, w jego i rodziny imieniu bardzo pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w ostatnich tygodniach! Ekipie ratunkowej z Rabki, szpitalowi w Nowym Targu oraz szpitalowi w Prokocimiu za fantastyczną, szybką i profesjonalną pomoc. Każdej pielęgniarce, oddziałowym, ratownikom i fizjoterapeutom oraz oczywiście lekarzom wielkie dzięki i brawa dla Was! Dziękujemy z całego serca! - napisał Maciej Stuhr.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie wprowadzono nagłą zmianę. Rząd potwierdził, obowiązuje od jutra

2. Tysiące fanów czekało na wieści. Rodzina przekazała właśnie pilną wiadomość o Jerzym Stuhrze

3. Zaskakujące doniesienia Super Expressu. Jarosław Kaczyński wkrótce trafi na stół operacyjny

Jednocześnie gwiazdor skorzystał z okazji i zaapelował do fanów, by nie lekceważyli niepokojących objawów zdrowotnych. Maciej Stuhr wytłumaczył internautom, jak ważna w przypadku udaru mózgu jest szybka i profesjonalna pomoc.

 - W przypadku udaru mózgu, absolutnie kluczowe są pierwsze godziny. Jeśli niepokoi Was stan kogoś w Waszym otoczeniu, jeśli utrudniony jest kontakt, człowiek nagle inaczej reaguje, nie potrafi wyciągnąć ręki, wskazać czegoś palcem, dotknąć sobie czubka nosa - nie zastanawiacie się, wzywajcie karetkę. Nie dzwońcie po wujka Mietka, który jest lekarzem, nie wieźcie autem pacjenta do szpitala- dzwońcie na 112. To najlepszy rodzaj pomocy, który taki człowiek może otrzymać! - zaapelował aktor.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zerwane dachy, podtopione domy, zablokowane drogi. W Polsce rozegrał się dramat, są zdjęcia
  2. Media podają porażające informacje. Nowe ognisko wirusa na stadionie w Polsce, na meczu było kilka tysięcy osób
  3. MZ potwierdza, nie dało się uniknąć. Wiemy, kiedy wprowadzą nowe zasady dla wszystkich Polaków, nie wszyscy będą zadowoleni
  4. Fatalna wiadomość z samego rana, właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje Łukasz Korzyniewski
  5. Biedronka i Lidl będą rozpaczać. Do Polski właśnie wkroczyła nowa sieć, ceny są śmiesznie niskie
  6. Owczarek niemiecki zapozował z nią do zdjęcia. Skończyło się tragedią, nastolatka będzie żałować do końca życia
  7. Nagły komunikat z ministerstwa ws. noszenia maseczek. Dotyczy Lidla, Biedronki i innych sklepów
  8. Bezlitosna Anna Mucha nie przebiera w słowach. Decyzja mogła być tylko jedna
  9. RMF: Łukasz Szumowski chce odejść z Ministerstwa. Premier miał przekazać mu ważną wiadomość

Źródło: WP

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News