Maciej Stuhr i żona
Instagram.com kach_blazejewska_dietetyk
Monika Majko - 11 Maja 2020

Żona Stuhra przerwała milczenie, nie mogła dłużej wytrzymać. Jej słowa mrożą krew w żyłach

Maciej Stuhr dał się poznać jako aktywny komentator wydarzeń w Polsce. Aktor nie stroni od wygłaszania opinii m.in. o działaniach rządu czy ważnych ruchach społecznych w kraju. Żona artysty postanowiła, że nie może dłużej milczeć i wyznała całą prawdę. Jej słowa wstrząsnęły fanami gwiazdora.

Maciej Stuhr znany jest z odważnych i często kontrowersyjnych opinii dotyczących polskiej polityki oraz ważnych wydarzeń społeczno-kulturalnych w kraju. Żona gwiazdora nie mogła dłużej milczeć i zdecydowała się na ujawnienie prawdy o jego aktywności w najnowszym wpisie na swoim blogu. Wyznanie kobiety bardzo zaniepokoiło fanów, pojawiły się groźby pod adresem aktora.

Maciej Stuhr nie boi się komentować sceny politycznej w Polsce. Jego żona nie jest z tego powodu zadowolona

Katarzyna Błażejewska-Stuhr wyszła za Macieja Stuhra w 2015 roku. Kobieta jest dietetykiem klinicznym, psychodietetykiem oraz autorką książek o tematyce zdrowotno-żywieniowej. Ukochana aktora prowadzi również bloga, na którym niedawno opublikowała zaskakujący wpis pt. "Zakładam mężowi kaganiec".

- Nie spodziewałam się, że jako szczęśliwa kobieta w partnerskim związku będę próbowała zakazać czegoś mojemu mężowi. Ale przelało się. Zakładam kaganiec mężowi. Boję się o niego i o nas - napisała Katarzyna Błażejewska-Stuhr.

Katarzyna Skrzynecka przeżywa ciężkie chwile.Tragedia w rodzinie Katarzyny Skrzyneckiej. Nie żyje bliska jej osoba, miała koronawirusaCzytaj dalej

Okazuje się, że aktywność Macieja Stuhra w kwestii komentowania polityki i wydarzeń społecznych w kraju, niesie za sobą również przykre, a nawet niebezpieczne konsekwencje.

- Może myślicie, że przesadzam. Ja mówię to z perspektywy żony. Skończyły się kilkumiesięczne zdjęcia, jest kilka dni kiedy mąż może zrobić zakupy, odebrać dziecko ze szkoły albo zjeść z nami obiad. Ale musi iść rozmawiać o pracy nad serialem (tu pytania kończą się po 5 minutach) i zaczynają się pytania o politykę. Bo to się klika, bo to ludzi elektryzuje – co znowu powie Stuhr. [...] A potem wpada to w młynek medialny, z kontekstu wyrwane są słowa, połączone bez sensu, zacytowane przez jedno medium i idzie dalej w świat - przyznała rozgoryczona żona aktora.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KotUratowała maleńkiego kotka ze śmietnika. Dopiero po czasie zrozumiała, z czym dokładnie ma do czynieniaCzytaj dalej

Żona Macieja Stuhra zakazała mu wypowiedzi na temat wyborów prezydenckich. Kobieta boi się o bezpieczeństwo

Coś, co z medialnego punktu widzenia przyciągnęło do aktora rzeszę nowych wielbicieli spowodowało również, że zyskał on wielu zagorzałych przeciwników. Niektórzy z nich posuwają się nawet do gróźb pod adresem gwiazdora i jego rodziny. Żona Macieja Stuhra boi się o ich bezpieczeństwo, dlatego ogłosiła, że jej mąż nie będzie odpowiadał w najbliższym czasie na pytania o wybory prezydenckie.

Dzisiaj grzeje:

1. Minister przekazał kluczowe informacje dla wielu uczniów. Niespodziewana decyzja, długo trzeba było czekać

2. Są wyniki sekcji zwłok 3,5-letniego Kacperka. Biegli przedstawili wstępne analizy

- Niestety za tym niezrozumieniem, przekłamaniem i intensywnością idzie nienawiść, idą groźby i agresja. Dostajemy dziesiątki telefonów (zarówno w dzień, jak i w nocy) z pogróżkami i wyzwiskami. [...] Mówię o osobach, które czynią wysiłek, aby zdobyć numer, zadzwonić, skonfrontować się z naszym głosem, telefonem, pocztą głosową – i zagrozić nam. Mówię o osobach, które nie tylko zza szklanego ekranu monitora, ale twarzą w twarz, wobec męża z żoną i ojca z dziećmi na stacji benzynowej rzucają wyzwiskami. [...] Zakładam kaganiec mężowi. Maciej Stuhr nie odpowie na pytania o wybory prezydenckie - wyznała kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szumowski przekazał najnowsze wieści. Wszyscy na nie czekali
  2. Polskie media nie mają wątpliwości. Lewandowska jest w kolejnej ciąży, co za szczęście
  3. Nie żyje uwielbiany aktor seriali z TVN i Polsatu. Tragiczną informację przekazał syn
  4. Mało kto pamięta jeden epizod z życia Katarzyny Dowbor. Ciężko uwierzyć, co robiła
  5. Cała Polska wstrzymała oddech. Ujawnili wstępne wyniki sekcji zwłok Kacperka
  6. Wkrótce obrodzą, kto już czeka na truskawki? 2 znakomite dodatki zmienią ich smak na lepsze

Pizza była stałym elementem diety pewnego mężczyznyCodziennie przez 10 lat zamawiał pizzę z jednej restauracji. Efekty są powalające, jego życie zmieniło się nie do poznaniaCzytaj dalej

źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News