Bez tytułu
fot. Youtube
Malwina Kossela - 7 Lipca 2018

Sensacyjne informacje o synu Macieja Orłosia

Maciej Orłoś jest jednym z tych prezenterów, który nawet po tym, jak odszedł z telewizji, to pozostał w świadomości swoich fanów. Zastanawialiście się kiedyś, czym zajmują się jego dzieci? Mamy sensacyjne informację o synu dziennikarza.

Maciej Orłoś jest osobą niezwykle medialną. Nawet po tym, jak odszedł z Teleexspresu, pozostał osobą lubianą i rozpoznawalną. Niewiele osób wie, że jego syn równie rewelacyjnie radzi sobie w życiu. Rafał Orłoś ma 27 lat i jest synem dziennikarza z jego drugiego małżeństwa. Okazuje się, że młody mężczyzna prowadzi własną agencję artystyczną, najwyraźniej odziedziczył po ojcu zamiłowanie do mediów.

Maciej Orłoś może być dumny z syna

Warto dodać, że podopieczną agencji młodego Orłosia jest m.in. bardzo popularna i doceniana piosenkarka młodego pokolenia - Sarsa oraz uwielbiany przez szeroką publiczność zespół LemON. Rafał aktywny jest również w mediach społecznościowych, wyraźnie potrafi zadbać o swój wizerunek. Myślicie, że z czasem syn Macieja Orłosia również zdecyduje się zostać prezenterem? W końcu skoro już pracuje z celebrytami, mógłby się przełamać i spróbować swoich sił na wizji. Może byłby w tym dobry, w końcu niedaleko pada jabłko od jabłoni. Maciej Orłoś ma czworo dzieci. Prezenter był żonaty trzykrotnie. Ma dwóch synów z drugiego małżeństwa: wyżej opisanego Rafała i Antoniego, a z trzecią żoną ma syna Kubę i córkę Melanię, którzy zostali nawet pierwowzorami książek dla dzieci napisanych przez dziennikarza, pt. "Tajemnicze przygody Kubusia","Tajemnicze przygody Meli", "Kuba i Mela dają radę".Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kurski ZBANKRUTUJE! To już nie są żarty
  2. Aktorki M jak Miłość walczą ze sobą na planie! „Jest zawiść, zazdrość”
  3. Wystarczy Wasz jeden podpis! Uratujecie tysiące zwierząt w Polsce
  4. Czy to możliwe?! Najdziwniejsze hybrydy zwierząt jakie zobaczycie
  5. Michał Wiśniewski znowu przesadził! „To jakaś masakra”
mucha_wstep16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla PlayboyaCzytaj dalej
rusin_wstepKinga Rusin i inne gwiazdy, które pokochały czworonogi [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: plotek.pl  
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News