Kim jest Maciej Myszkowski? Mąż Justyny Steczkowskiej przez lata zmienił się nie do poznania

Kim jest Maciej Myszkowski? Mąż Justyny Steczkowskiej przez lata zmienił się nie do poznania Źródło: Youtube/KalendarzDzentelmeni

Maciej Myszkowski znany jest jako mąż sławnej piosenkarki Justyny Steczkowskiej. Jeszcze niedawno cała Polska żyła ich perypetiami rodzinnymi. Czy udało im się przywrócić spokój w życiu prywatnym? Kim z zawodu jest przystojny mąż piosenkarki? Zebraliśmy wszystkie najgorętsze informacje o rodzinie Steczkowskich z ostatnich lat! Przeczytajcie koniecznie!

Maciej Myszkowski - model

Maciej Myszkowski - kim jest uczestnik trzeciej, zeszłorocznej edycji show podróżniczego "Agent - Gwiazdy"? Program emitowany w stacji TVN cieszy się dużą popularnością na pewno wiele osób pamięta jeszcze emocje z 3. edycji i drugi odcinek, po którym odpadł właśnie Maciej Myszkowski. Pierwsze zadanie w odcinku rozpoczęło się od podziału uczestników na miłośników wspinaczki i wycieczek rowerowych. Następnie powstałe dwie grupy, rywalizowały między sobą o pierwsze miejsce na mecie.

Zadanie drugiej polegało na przezwyciężeniu strachu przed wodą i wysokością. Uczestnicy musieli zająć miejsca w diabelskim młynie, a Peja zamieniał poszczególne osoby tak, aby każdy wagonik spełniał jakiś warunek np. ilości dzieci lub pracy. Niestety Myszkowski poległ na słynnym teście "Agenta" i musiał pożegnać się z programem wcześniej niż przypuszczał.

Urodzony w 1973 roku Myszkowski na początku swojej zawodowej drogi próbował odnaleźć się w show-biznesie. Pracował jako model, a nawet wystąpił w kilku teledyskach, reklamach oraz sesjach zdjęciowych. Dzięki jednej z sesji uwagę na modela zwróciła Justyna Steczkowska. Piosenkarka poznała tajemniczego mężczyznę ze zdjęcia, który zawrócił jej w głowie, na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Steczkowska i Myszkowski od lat tworzą dobre małżeństwo, choć nie brakowało też kryzysów. Para ma troje dzieci. Myszkowski ostatecznie rzucił modeling dla architektury i świetnie spełnia się projektując.

Maciej Myszkowski młody

Mąż popularnej piosenkarki - Justyny Steczkowskiej - od ich pierwszych wspólnych zdjęć zmienił się nie do poznania. Pamiętamy go jako ciemnowłosego, przystojnego i wysokiego mężczyznę. Do tego jako model miał nienaganną sylwetkę. Na przestrzeni lat w ogóle nie stracił na uroku osobistym, jedynie jego bujną, czarną czuprynę pokryła siwizna, nic dziwnego, architekt ma już 46 lat.

W 2017 roku Myszkowski po ponad 17 latach wrócił na wybieg i wziął udział w Warsaw Fashion Street, w pokazie autorskiej kolekcji Andrzeja Fodera. Było to o tyle zaskakujące dla mediów, iż w tamtym czasie zrobiło się bardzo głośno o prywatnym życiu Myszkowskiego i Steczkowskiej. Wywołało to nie lada sensację, internauci od razu zaczęli komentować występ męża piosenkarki. Prezentował się nad wyraz dobrze i młodsi modele powinni zazdrościć mu aparycji oraz uroku osobistego. Co ciekawe, Maciej Myszkowski, już poza wybiegiem, nie uciekał od paparazzich i chętnie pozował zdjęć.

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski

Para wzięła ślub w 2000 roku, w tym samym roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko, syn Leon, który zasłynął jako bloger. Więcej o Leonie możesz przeczytać TUTAJ. Pięć lat później Steczkowska powiła drugiego synka - Stanisława, a w 2013 roku córeczkę Helenkę. Wieloletnie małżeństwo piosenkarki i architekta wydawało się być idealne, jednak wiosną 2017 roku fani zamarli. Steczkowska poinformowała ich o podjęciu decyzji o separacji. Na oficjalnym profilu wydała komunikat:

- Życie to nieustanny ruch, taniec chwil, tornado zmian! Nic nie jest dane człowiekowi na zawsze... Z każdym dniem dojrzewamy, rośniemy w sobie, podejmujemy decyzje. To często sprawia, że z czasem nasze relacje zmieniają się i nawet w najbardziej udanych związkach uczucia podlegają przemianie. Po 17 latach cudownego małżeństwa, w przyjaźni z Maćkiem, postanowiliśmy dać sobie czas na to, aby w trakcie separacji przemyśleć i zdecydować, czy rozłączyć naszą wspólną drogę na dwie osobne (miejmy nadzieję, że równie szczęśliwe ścieżki). Każde z nas pragnie realizować się inaczej. [...] Mamy nadzieję, że nasza sytuacja znajdzie w Was zrozumienie i otrzymamy potrzebny nam obydwojgu czas. [...] Dziękujemy za wsparcie, przyjaźń i trzymajcie za nas kciuki!

Para przetrwała tą próbę, jednak sielanka nie trwała długo. Maciej Myszkowski będąc uczestnikiem 3. edycji programu "Agent - Gwiazdy" bardzo zaprzyjaźnił się z inną uczestniczką - Iloną Ostrowską, aktorką, gwiazdą serialu "Ranczo". Mieli dużo wspólnych tematów i ta nić porozumienia między architektem a aktorką stała się przedmiotem plotek. Po powrocie męża do domu, Steczkowska spakowała się, zabrała najmłodszą córeczkę i wyjechała. Poczuła się zazdrosna o nową koleżankę Myszkowskiego.

W internecie możemy znaleźć dosyć dwuznaczne zdjęcia Ostrowskiej i Myszkowskiego. Były model zapewniał, że z aktorką nic go nie łączyło.

- Ratunku! Przecież my tylko pozowaliśmy do zdjęć. Zaprzyjaźniliśmy się wszyscy na planie "Agenta", także z Iloną Ostrowską - wyjaśniał na portalu Pomponik.pl

Małżeństwo najwyraźniej przetrwało kryzys i plotki. Małżonkowie zdecydowali się dalej iść przez życie wspólnie. Pod koniec zeszłego roku Para odnowiła przysięgę ślubną w kościele Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowie. W radosnej chwili towarzyszyły im dzieci. 

- Pod koniec roku Justyna i Maciej zjawili się w kościele Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowie. Kiedy ksiądz zaprosił przed ołtarz pary, które chcą odnowić swoją przysięgę, pani Justyna wraz z mężem podeszli z pozostałymi parami. Później towarzyszyły im dzieci. Wyglądali na bardzo szczęśliwych – podaje informator portalu plotek.pl.

Bądź ciągle na bieżąco i przeczytaj nasze inne artykuły o życiu gwiazd.

KONIECZNIE ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kim jest "pierwsza córka RP"? Kinga Duda idzie w ślady ojca
  2. Tymon Tymański i Maria Bros - żona wybaczy muzykowi?
  3. Mieczysław Hryniewicz: życie prywatne. Gdzie mieszka aktor "Na Wspólnej"?
  4. Agnieszka Sitek: aktorka Złotopolskich. Co się z nią dzieje?
  5. Barbara Kurdej-Szatan wystąpiła w X-Factorze. Jak sobie poradziła?
Następny artykuł