Maleńczuk OSTRO do polityków PiS! "Ktoś tu powinien dostać w pysk"

Maleńczuk OSTRO do polityków PiS! "Ktoś tu powinien dostać w pysk" Źródło: źródło: wikimedia.org/LukasPlewnia, Silar

Maciej Maleńczuk to wokalista znany z dość kontrowersyjnych zachowań. Nie boi się wypowiadać na trudne tematy, w tym te dotyczące polityki. Jedna z jego ostatnich wypowiedzi na pewno na długo zapadnie w pamięci. Tak zdenerwowanego gwiazdora nie widzieliśmy nigdy!

Tym razem na celowniku u wokalisty znalazła się partia rządząca. Maciej Maleńczuk szczerze nie przepada za "Dobrą Zmianą", jednak tak głośnej i odważnej wypowiedzi nikt się po nim nie spodziewał. Polski artysta z Krakowa zdecydowanie nie przebierał w słowach.

Maciej Maleńczuk: "Robi mi się niedobrze, kiedy patrzę na ich paskudne gęby!"

- Całkiem szczerze mogę powiedzieć, że nienawidzę PiS-u. Nienawidzę tych ludzi. Ja na nich k**wa patrzeć nie mogę. […] Robi mi się niedobrze, kiedy patrzę na ich paskudne gęby i słyszę ich opowieści o tym, że będziemy teraz lepsi moralnie. Jak powiedział Beniamin Franklin, chcesz rozmawiać o pokoju, trzymaj w ręce gruby kij. Zły człowiek z kijem może narobić dużo złego, ale dobry człowiek z kijem może narobić dużo dobrego. Nie powinniśmy startować do nich z gołymi rękami. Ktoś tu powinien dostać w pysk, bo naprawdę coraz bardziej się należy - rozpoczął swoją polityczną opinię. Jednak nie był to koniec, a im dalej, tym bardziej kontrowersyjne były słowa piosenkarza. Wokalista jest przekonany, że wielu ludzi ma podobne poglądy do jego, ale nie potrafią tego tak otwarcie wyznać. Myśli również, że PiS nie wytrzyma tej kadencji i ich rządy w polityce skończą się nie dobre. Maciej Maleńczuk jest mocny "nie tylko w gębie". Stara się być aktywny, w 2017 roku wziął udział w strajku KOD-u, a także wielu innych protestach i manifestacjach. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Międzynarodowa afera, Franciszek interweniuje ws. Polski! Lech Kaczyński zamieszany
  2. J. Kozidrak został zamordowany?! Szokujące ustalenia prokuratury
  3. Obleśne! Donatan ujawnił treść smsów i rozmów Górniak, wszystkich wryło w ziemię
  4. To nie miało wyjść na jaw! Wiemy, ile Lewandowski bierze za reklamę
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News