Maciej Kurzajewski
instagram.com/paulinasmaszczkurzajewska
Klaudia Bochenek - 8 Stycznia 2020

Nagłe informacje o dzieciach Kurzajewskich po rozwodzie. Była żona dziennikarza TVP wyznała najgłębiej skrywaną prawdę

Maciej Kurzajewski wraz z żoną, Pauliną Smaszcz-Kurzajewską, doczekał się dwójki synów: Franka i Julka. Kiedy do mediów przedostała się informacja o rozwodzie dziennikarskiej pary, wszyscy martwili się, jak będzie wyglądało życie dzieci.

Maciej Kurzajewski wraz z partnerką podjął decyzję o zakończeniu małżeństwa. Fani zachodzili w głowę, jak podzielą się opieką nad dziećmi i jak one to odczują. Synowie są oczkiem w głowie obojga.

Maciej Kurzajewski wziął rozwód po 23 latach małżeństwa

Wczesną jesienią 2019 roku mediami wstrząsnęła przykra wieść: małżeństwo dziennikarzy zdecydowało wziąć rozwód po 23 latach pożycia. Doczekali się dwójki synów. Jak się okazało, zanim Maciej Kurzajewski i jego była już żona, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, oficjalnie potwierdzili smutne informacje, zdążyli ustalić takie sprawy jak podział majątku czy podział opieki nad dziećmi. Uniknęli publicznego prania brudów, wyszło na jaw również, że tę decyzję podjęli już pod koniec 2018 roku.

Pies, nowo narodzone szczeniakiPodczas porodu rottweilera wszyscy przecierali oczy. Nie spodziewali się, że nowo narodzone szczeniaki przyjdą na świat w takiej liczbieCzytaj dalej

- Mam wszystko poukładane i ogarnięte. Żyję i działam dalej. Mam szczęście, że trafiłam na takiego ojca moich dzieci i rozchodzimy się w megapokojowym nastroju. Spełniam marzenia szkoląc i wykładając - mówiła była żona Macieja Kurzajewskiego. Teraz wypowiedziała się, jak dzieci przyjęły wieść o rozstaniu rodziców.

Dzieci zaskoczyły mamę swoją postawą

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Disco poloNie tylko Piękni i Młodzi wywołują skandale. Największe afery w świecie disco poloCzytaj dalej

- [Dzieci - przyp. red.] przyjęły to ze spokojem, tylko zapytały: "Powiedzcie jak teraz będzie?". Mija już kilka miesięcy, a Julek mówi: "Wiesz mamo, właściwie dla mnie nic się nie zmieniło. Jak tata wyjeżdżał to ty byłaś, jak ty wyjeżdżałaś, był tata. Wciąż jest tak samo". Poza tym, chodzimy razem na obiady, normalnie rozmawiamy, dzielimy się opieką na Julkiem - zdradziła Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

Dzisiaj grzeje:

1. „Samochód na sprzedaż”. Nietypowe ogłoszenie trafiło do sieci i rozbawiło internautów
2. Druzgocąca wiadomość. Nie żyje Grażyna Przybylska, rodzina wystosowała apel

Była żona Macieja Kurzajewskiego w wywiadzie dodała również, że wcale nie zastanawiała się nad tym, czy ratować i kontynuować swoje małżeństwo. Stwierdziła, że oboje są "w połowie biegu życia" i muszą sobie dać szansę na szczęście i spełnienie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W zębie strażaka utknął kawałek popcornu. Lekarze musieli zoperować jego serce
  2. Nie żyje wielokrotny reprezentant Polski. Był wybitnym zawodnikiem, poświęcił sportowi całe życie
  3. Roksana Węgiel nagle zapowiedziała przerwę w karierze. Wiemy dlaczego
  4. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI
  5. Oszustwo Zenka Martyniuka ujawnione. Fani oburzeni, skandal po Sylwestrze w TVP

Jan Paweł IIPrzytłaczające fakty ws. Jana Pawła II ujrzały światło dzienne. Papież Polak o wszystkim wiedział?Czytaj dalej

Źródło: Party

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News