Mac Miller był jedną z największych gwiazd światowego rapu. Gwiazdor zmarł niestety w wieku 26 lat, a jako nieoficjalną wciąż przyczynę jego śmierci podaje się przedawkowanie narkotyków. Jak się właśnie okazało, policja natrafiła na niespodziewane przeszkody w śledztwie, bowiem ktoś starannie wyczyścił dom muzyka ze wszelkich dowodów.

Mac Miller cieszył się uznaniem krytyków oraz milionów fanów na całym świecie. Swoją pierwszą płytę wydał w 2011 roku i od tego czasu pozostawał na zawodowym szczycie.

Kim był Mac Miller?

Jego życie osobiste było jednak niestety dużo bardziej skomplikowane. Kilka miesięcy temu rozstał się bowiem z Arianą Grande, która zdecydowała się od niego odejść, określając związek jako „toksyczny”. Poza tym muzyk od długiego czasu zmagał się z uzależnieniem od narkotyków, których przedawkowanie miało doprowadzić do jego śmierci.

Co szokujące, policyjne źródła serwisu TMZ twierdzą, iż ustalenie oficjalnych przyczyn odejścia muzyka będzie jednak bardzo trudne. Okazało się bowiem, że ktoś dokładnie wyczyścił jego dom ze wszelkich dowodów.

Nie żyje Mac Miller. Jak zmarł raper?

– Policja jest zdania, że to niemożliwe, by w domu ofiary przedawkowania znajdowała się tak mała ilość groźnych substancji. (…) Ktoś, kto przyjął śmiertelną dawkę narkotyku nie umiera od małej ilości kokainy – czytamy na łamach portalu, który poinformował także, iż w domu muzyka znaleziono jedynie trochę „białego proszku”.

W ostatnim czasie fanom wydawało się, że raperowi udało się wyjść na prostą. Jak sam informował za pośrednictwem portali społecznościowych, doskonale wypoczął i nie mógł się już doczekać trasy koncertowej. W dniu śmierci miał nagrać teledysk do kolejnej piosenki z nowej płyty, którego niestety nigdy nie zobaczymy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje Mac Miller. Jego rodzina wydała oficjalne oświadczenie
  2. Kwaśniewska przeżyła największą traumę w swoim życiu. Nigdy tego nie zapomni
  3. Pokochały go miliony Polek. Miał myśli samobójcze i ciężką depresję
  4. Tragiczna śmierć w Barwach Szczęścia! Główna aktorka nie wystąpi już w serialu

Czy byłeś fanem Mac Millera?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Światowe legendy muzyki, które straciliśmy w ostatnim czasie


Gwiazdy, które zmarły przedwcześnie w niewyjaśnionych okolicznościach. Wstrząsające