Mac Miller był jednym z najwybitniejszych raperów w skali światowej. Niestety jeszcze nie tak dawno temu usłyszeliśmy wiadomość o jego śmierci. Jednak dopiero teraz podano, co było przyczyną tej tragedii.

Mac Miller na swoim koncie miał liczne przeboje, które popularność zyskały na całym świecie. Podobnie jego płyty, których sprzedany nakład jest wprost astronomiczny. Nie ulega przez to wątpliwości, że był artystą na prawdziwym światowym poziomie. Jego twórczość docenili również polscy raperzy, którzy bardzo ciężko przeszli czas po śmierci swojego idola.

Wiadome było wszem i wobec, że Miller ma poważne problemy ze sobą, a dokładniej z nałogami. Również jego związek, który był bardzo burzliwy, rozpadł się ostatecznie. Wiele osób podejrzewało, że raper przez to popełnił samobójstwo. Jednak jak tak naprawdę było?

Mac Miller przedawkował narkotyki

Raper spotykał się z piosenkarką Arianą Grande, na której jego fani wylali dosłownie całe wiadro hejtu. Wielu z nich obwiniało właśnie ją o śmierć rapera. Miało to być skutkiem tego, że zdecydowała się od niego odejść i związać się z inny mężczyzną. Co więcej, zdążyli się już nawet zaręczyć mimo krótkiego stażu jako para.

To wszystko miało doprowadzić Mac Millera do ostateczności. Jednak wiele osób wątpiło w tę teorię, ponieważ raper niedługo przed swoją śmiercią wydał płytę i pracował właśnie nad teledyskiem. Miller został znaleziony w swoim domu martwy i leżący na brzuchu twarzą w dół. Z jego prawej dziurki nosa wypływała krew, przez co od razu podejrzewano przedawkowanie narkotyków, od których artysta nie stronił.

DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]

Niestety te doniesienia właśnie wczoraj znalazły potwierdzenie w padaniach toksykologicznych. Według nich raper przedawkował narkotyki, a w tym kokainę. Popił wszystko również alkoholem. To wszystko ostatecznie doprowadziło do tego, że jego wyczerpane serce w końcu nie wytrzymało. Jednak według ustaleń nie było to samobójstwo, a jedynie nieszczęśliwy wypadek, który skończył się tragedią.

Biuro koronera z Los Angeles podaje, że artysta nie chciał popełnić samobójstwa, ale patrząc na to, jak w ostatnim czasie muzyk nadużywał wszelakich używek, to wiele osób obawiało się, że zakończy się to właśnie w ten sposób. Miller bez wątpienia potrzebował pomocy, która niestety ostatecznie nie przyszła w porę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Kozidrak będzie wściekła. Ujawniono jej największy kompleks
  2. Jej ojciec wybił się w kultowych programach TVP. Opublikowała wulgarne zdjęcia
  3. Bardzo smutne. Beata Tyszkiewicz już nigdy nie spełni swojego marzenia
  4. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  5. Pitbull nie ma szans na dom? Wszystkie psy zostały adoptowane, tylko nie on

Te gwiazdy rzuciły alkohol! Jak pokonały nałóg?

ŹRÓDŁOpudelek.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.