Po przeczytaniu scenariusza M jak miłość stanęło jej serce. Co z Anną Muchą?!

Po przeczytaniu scenariusza M jak miłość stanęło jej serce. Co z Anną Muchą?! Źródło: Fot. YouTube / Wirtualna Polska

M jak Miłość to jeden z najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Losy rodziny Mostowiaków ciekawią widzów od przeszło 18 lat, dzięki czemu serial cieszy się ogromną liczbą wiernych sympatyków. Niezwykle niepokojące informacje przekazała ostatnio aktorka, która wciela się w jedną z główną bohaterek telenoweli. Fani aż zadrżeli.

M jak Miłość kojarzy się głównie z kilkoma głównymi bohaterami, bez których serial ten nie byłby taki sam. W ostatnim czasie widzowie musieli pogodzić się z odejściem kilku ważnych postaci, które z różnych przyczyn nie pojawią się już nigdy więcej w tym serialu. Jak donosi Anna Mucha, już niebawem nastąpić może kolejny, niespodziewany cios.

M jak Miłość rozstanie się z Magdą?! Szokujące słowa aktorki

Anna Mucha w M jak Miłość występuje niemal od początku serialu. Pozwolił on jej na zdobycie znacznej popularności i umocnienie pozycji w branży. Dziś kariera kobiety rozkwita, a fanów pozazdrościć może jej niejedna gwiazda. W jednym z ostatnich wywiadów aktorka wyznała, że podczas czytania scenariusza stanęło jej serce. Dalsze losy Magdy są niepewne. - Po przeczytaniu ostatniego scenariusza "M jak miłość" zaczynam się zastanawiać, czy ktoś nie nazbyt serio wziął moje wypowiedzi, że naprzemiennie pojawiam się i znikam w tym serialu (...) Mogę powiedzieć tylko tyle, że po przeczytaniu ostatnich stron aktualnego scenariusza serce mi stanęło. Scenarzyści nie przestają mnie zaskakiwać i dostarczać emocji, ale żeby mnie od razu uśmiercać? Mam nadzieję, że tak się nie stanie, bo podoba mi się to, że rano jestem Madzią, a wieczorem w teatrze Beą - uczestniczką swingers party - wyznała aktorka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Mucha nie zagra w nowym serialu. Przeszkodą są jej kilogramy

Chociaż aktorka ma ogromny apetyt na kolejne produkcje i role, to ostatnio został on zahamowany w wyjątkowo przykry sposób. Ania nie zagra w najnowszym serialu Polsatu, ponieważ... za dużo waży. Producenci zaproponowali jej rolę anorektyczki, a Mucha ze względu na dobro swojej rodziny nie chce zmieniać swojej kształtnej figury. - Jakiś czas temu dostałam propozycję, żeby zagrać anorektyczkę w serialu "Ślad" i pomyślałam sobie: "kurczę, to dopiero byłoby wyzwanie aktorskie!" To mi przypomina, jak mój syn ostatnio rzucił się na łóżko, na którym leżałam i niefortunnie trafił na kość biodrową. Zabolało i mnie, i jego. Odwrócił się i powiedział: "Wiesz, mama, myślałem, że jesteś mięciutka". Dlatego nie mogę zawieść mężczyzny mojego życia (śmiech). Mój apetyt aktorski jest niespożyty, bardzo bym chciała grać w nowych, ciekawych produkcjach. Natomiast muszę być wirtuozem przy tych składnikach, jakie mam w kuchni. I wcale na to nie narzekam - podkreśliła aktorka. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. „Powinni go nazwać Ministrem ZAGŁADY Środowiska”. Polacy nie zgadzają się na mordowanie dzików
  2. Ludzie pytają, gdzie mają teraz kupować. Legendarny dyskont zamyka sklep za sklepem w całej Polsce
  3. Ludzie wzięli sprawy w swoje ręce. Zrobili z pomnikiem ks. Jankowskiego coś, co doprowadzi Kościół do furii
  4. Pola Raksa i Bogusław Linda byli parą! Poznajcie historię płomiennego romansu
  5. Ile zarabia Katarzyna Dowbor? Zarobki wprawiają w osłupienie
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News