M jak miłość znów zaskakuje. Bohaterka zauważy niepokojące objawy po upojnej nocy z bratem kochanka

M jak miłość znów zaskakuje. Bohaterka zauważy niepokojące objawy po upojnej nocy z bratem kochanka Źródło: instagram/mjakmilosc_official/

"M jak miłość" po raz kolejny może zaskoczyć swoich widzów. W ostatnich odcinkach lubianego serialu wydarzyło się naprawdę wiele, jednak okazuje się, że to nie koniec emocji. Romans bohaterów wzbudzi niemałe poruszenie.

"M jak miłość" w kilku ostatnich odcinkach dostarczyło swoim widzom porządną dawkę emocji. Tragiczna śmierć młodego bohatera, porwanie nieletniej przez pedofila i... gorący romans, który najbardziej zaskoczył fanów serialu. W najbliższych odcinkach telewidzowie będą mogli obserwować rozwój sytuacji pomiędzy kochankami, który może bardzo ich zaskoczyć. 

Zaskakujący romans w "M jak miłość" 

W jednym z ostatnio emitowanych odcinków w cieniu wielkiej tragedii narodził się romans, którego nikt się nie spodziewał. Zdesperowana Agnieszka (Magdalena Walach) i brat Marcina Chodakowskiego, Olek (Maurycy Popiel) postanowili spędzić wspólnie intymne chwile. Bohaterka uprzednio przyznała się swojej przyjaciółce Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), że brakuje jej mężczyzny i ma dość bycia samotną. Szybko okazało się, że Agnieszka nie zamierza dłużej zwlekać i postanowiła skorzystać z okazji, gdy Chodakowski był u niej w domu. Na wszystkich nakrył ich Marcin (Mikołaj Roznerski), który nie krył swojego niezadowolenia w związku z ich romansem.  

Agnieszka będzie zaniepokojona 

W 1445 odcinku po upojnej nocy Agnieszka przemyśli sobie kilka kwestii, które będą zaprzątały jej głowę. Uzna, że seks z bratem jej byłego kochanka był największą głupotą i nie powinien się nigdy powtórzyć. Co więcej, pełna wyrzutów sumienia zwierzy się swojej przyjaciółce, przyznając, że z desperacji straciła rozum. Pojawiły się niepokojące objawy, takie jak poczucie osamotnienia i większa drażliwość. Agnieszka postanowi ostatecznie zakończyć romans z młodszym kochankiem, który jej zdaniem i tak nie miałby przyszłości. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Podczas rozmowy z Olkiem wyzna mu, że był to błąd, który nigdy nie powinien mieć miejsca. 

- Bardzo cię lubię, naprawdę, ale przemyślałam sprawę i przykro mi. Nic z tego nie będzie. Różnica wieku, moja sytuacja rodzinna... Ty i ja to są dwa całkiem inne światy. Lepiej powiedzieć sobie, że to była miła przygoda... - będzie tłumaczyć Agnieszka. 

Chodakowski jednak ma zupełnie inne zdanie niż jego kochanka i zaczynając ją całować, nie pozwoli dokończyć jej zdania. Agnieszka nie broniąc się długo, pozwoli po raz kolejny oddać się w ramiona Chodakowskiego i spędzi z nim upojną noc.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Smutne informacje pogodowe TVN Meteo. Już niedługo czeka nas mocne ochłodzenie
  4. Pijany ksiądz odprawiał mszę. Podczas picia z kielicha zwymiotował na ołtarz?
  5. Poseł PiS do dziennikarki Polsatu: "Czy Pani puszcza gazy?"
  6. Rząd znowu sięgnie do portfeli Polaków? Nowy pomysł na kolejne składki

Źródło: SE

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News