"M jak Miłość" znika z anteny. W zamian w ramówce o wiele większy hit

"M jak Miłość" znika z anteny. W zamian w ramówce o wiele większy hit Źródło: Fot. Facebook/M jak miłość

"M jak miłość" to od wielu lat ulubiona produkcja Telewizji Polskiej, która wciąż przyciąga przed telewizory tysiące widzów. Teraz okazuje się, że ma ona nagle zniknąć z anteny, a na jej miejscu w ramówce pojawi się coś zupełnie nowego, lecz zdecydowanie nie mniej atrakcyjnego dla milionów Polaków. 

"M jak miłość" przez wszystkie lata swojej emisji przekonało do siebie ogromną liczbę widzów. Każdy nowy odcinek z zapartym tchem ogląda kilka pokoleń Polaków, którzy bezustannie są pod wrażeniem ciągłych zwrotów akcji, niespodziewanych wypadków, nowych wątków oraz zmian w obsadzie aktorskiej. Teraz jednak okazuje się, że "M jak miłość" znika z anteny, a wszystko przez wprowadzenie do ramówki nowego, jeszcze większego hitu. To dzięki niemu przed telewizorami zasiądą całe rodziny, zupełnie zapominając, że brak im kultowego serialu Telewizji Polskiej.

"M jak miłość" znika z anteny Telewizji Polskiej

Wszyscy fani kultowej produkcji TVP nie mają w ostatnim czasie łatwego życia. Najpierw wstrzymano produkcję serialu na czas świąt Bożego Narodzenia, a teraz okazuje się, że i ten tydzień Polacy nie zobaczą dalszych losów swoich ulubionych bohaterów serialu "M jak miłość". Potwierdzona została informacja, że zarówno 31 grudnia w Sylwestra, jak i 1.01 w Nowy Rok wstrzymano emisję serialu. W związku z tą sytuacją widzowie będą odcięci od swojego ulubionego serialu aż przez 2 tygodnie, biorąc pod uwagę święta. To jedna z najdłuższych przerw, które miały miejsce w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Nie należy się jednak martwić, bo już 7.01 na antenie pojawią się całkiem nowe, premierowe odcinki i przez długi czas taka sytuacja już się nie powtórzy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co zastąpi "M jak miłość" w Sylwestra i Nowy Rok?

Telewizja Polska nie odwołała oczywiście emisji swojego kultowego serialu bez powodu. W zamian stacja przyszykowała coś absolutnie niesamowitego, co z pewnością przyciągnie przed telewizory jeszcze więcej widzów, niż "M jak miłość". W Sylwestra tradycyjnie na TVP2 oglądać będziemy mogli transmisję na żywo z Sylwestra marzeń w Zakopanem. Przypomnijmy, że wystąpią tam wszystkie największe gwiazdy, a królami wydarzenia będą Sławomir wraz z Zenkiem Martyniukiem. W Nowy Rok widzów również czeka prawdziwa niespodzianka - zamiast kolejnego odcinka serialu będą mogli obejrzeć przesłuchania w ciemno drugiej edycji kultowego muzycznego show - "The Voice Kids". Pierwsza seria programu cieszyła się gigantyczną popularnością, zarząd TVP spodziewa się więc, że w ten leniwy dzień poświęcany zwykle na odpoczynek po całonocnym świętowaniu, zmagania młodych piosenkarzy i piosenkarek śledzić będą miliony Polaków. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Fanom Harry’ego Pottera odebrało mowę! Filmowy Ron przerwał milczenie
  2. Małgorzata Rozenek: Dzieci cudowne jak na swój wiek
  3. Kajra: Żona Sławomira jest inna niż myślicie!
  4. Anna Mucha: wiek gwiazdy szokuje. Aktorka wygląda dużo młodziej!
  5. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News