„M jak miłość” to od wielu lat ulubiona produkcja Telewizji Polskiej, która wciąż przyciąga przed telewizory tysiące widzów. Teraz okazuje się, że ma ona nagle zniknąć z anteny, a na jej miejscu w ramówce pojawi się coś zupełnie nowego, lecz zdecydowanie nie mniej atrakcyjnego dla milionów Polaków. 

M jak miłość” przez wszystkie lata swojej emisji przekonało do siebie ogromną liczbę widzów. Każdy nowy odcinek z zapartym tchem ogląda kilka pokoleń Polaków, którzy bezustannie są pod wrażeniem ciągłych zwrotów akcji, niespodziewanych wypadków, nowych wątków oraz zmian w obsadzie aktorskiej.

Teraz jednak okazuje się, że „M jak miłość” znika z anteny, a wszystko przez wprowadzenie do ramówki nowego, jeszcze większego hitu. To dzięki niemu przed telewizorami zasiądą całe rodziny, zupełnie zapominając, że brak im kultowego serialu Telewizji Polskiej.

„M jak miłość” znika z anteny Telewizji Polskiej

Wszyscy fani kultowej produkcji TVP nie mają w ostatnim czasie łatwego życia. Najpierw wstrzymano produkcję serialu na czas świąt Bożego Narodzenia, a teraz okazuje się, że i ten tydzień Polacy nie zobaczą dalszych losów swoich ulubionych bohaterów serialu „M jak miłość”.

Potwierdzona została informacja, że zarówno 31 grudnia w Sylwestra, jak i 1.01 w Nowy Rok wstrzymano emisję serialu. W związku z tą sytuacją widzowie będą odcięci od swojego ulubionego serialu aż przez 2 tygodnie, biorąc pod uwagę święta. To jedna z najdłuższych przerw, które miały miejsce w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Nie należy się jednak martwić, bo już 7.01 na antenie pojawią się całkiem nowe, premierowe odcinki i przez długi czas taka sytuacja już się nie powtórzy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

M jak miłość: Była jedną z największych gwiazd serialu. Po latach zaskoczyła wszystkich!

Co zastąpi „M jak miłość” w Sylwestra i Nowy Rok?

Telewizja Polska nie odwołała oczywiście emisji swojego kultowego serialu bez powodu. W zamian stacja przyszykowała coś absolutnie niesamowitego, co z pewnością przyciągnie przed telewizory jeszcze więcej widzów, niż „M jak miłość”. W Sylwestra tradycyjnie na TVP2 oglądać będziemy mogli transmisję na żywo z Sylwestra marzeń w Zakopanem. Przypomnijmy, że wystąpią tam wszystkie największe gwiazdy, a królami wydarzenia będą Sławomir wraz z Zenkiem Martyniukiem.

W Nowy Rok widzów również czeka prawdziwa niespodzianka – zamiast kolejnego odcinka serialu będą mogli obejrzeć przesłuchania w ciemno drugiej edycji kultowego muzycznego show – „The Voice Kids”. Pierwsza seria programu cieszyła się gigantyczną popularnością, zarząd TVP spodziewa się więc, że w ten leniwy dzień poświęcany zwykle na odpoczynek po całonocnym świętowaniu, zmagania młodych piosenkarzy i piosenkarek śledzić będą miliony Polaków.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Fanom Harry’ego Pottera odebrało mowę! Filmowy Ron przerwał milczenie
  2. Małgorzata Rozenek: Dzieci cudowne jak na swój wiek
  3. Kajra: Żona Sławomira jest inna niż myślicie!
  4. Anna Mucha: wiek gwiazdy szokuje. Aktorka wygląda dużo młodziej!
  5. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie

Barwy Szczęścia: Życie tych aktorów legło w gruzach. Największe dramaty gwiazd serialu