Była najsłodszą, dziecięcą gwiazdą M jak Miłość. Jako dorosła wrzuca do sieci śmiałe fotki

Była najsłodszą, dziecięcą gwiazdą M jak Miłość. Jako dorosła wrzuca do sieci śmiałe fotki

"M jak miłość" przez wiele lat swojej emisji stał się "poligonem doświadczalnym" dla dziesiątek aktorów. Wielu z nich to właśnie tej produkcji zawdzięcza swoją sławę. Niektórych aktorów trudno wręcz poznać, tym bardziej jeśli pamiętamy ich z serialu jako małe dzieci.

"M jak miłość" przyniósł popularność aktorom wszystkich pokoleń. Od nestorów rodziny Mostowiaków na małych pociechach kończąc. Szczególnymi emocjami widzowie darzą aktorów dziecięcych. Pociechy, które "rosły" wraz z kolejnymi latami emisji "M jak miłość", są już dziś dorosłymi, pewnymi siebie ludźmi.

Dojrzewała na planie "M jak miłość". Dziś jest dorosłą kobietą

Tak jest chociażby w przypadku Marcjanny Lelek. 23-letnią dziś dziewczynę zupełnie nie przypomina Natalki z serialu. Adoptowana córka Mostowiaków urzekała miliony widzów swoją dziecinnością i niewinnością. Blondwłosa dziewczynka z warkoczami rozpoczęła swoją przygodę z "M jak miłość" w 2005 roku. Dziś oglądamy jej archiwalne zdjęcia z pewnego rodzaju sentymentem. Wielu widzom, zwłaszcza starszego pokolenia, utrwalił się właśnie wizerunek słodkiej blondyneczki, której serialowe życie nie rozpieszczało. Na szczęście znalazła spokój w rodzinie Mostowiaków. Dziś Marcjanna Lelek jest już dojrzałą kobietą. Na ostatnich urodzinach serialu pojawiła się na specjalnie zorganizowanej imprezie. Jej dzisiejsza prezencja nie mogła przejść bez echa. Momentalnie została podchwycona przez media plotkarskie.

Poznaliśmy ją jako dziecko, dziś jest dojrzałą i piękną kobietą

Uwagę publiki i paparazzi zwrócił kreacja aktorki. Lelek przyszła na imprezę w zwiewnej sukience bez stanika, z bardzo głębokim dekoltem. Do tego wyrazisty makijaż i rudy kolor włosów - mało kto mógłby przypuszczać, że tak wyglądać może po latach serialowa Natalka. Serwis Pomponik.pl przypomniał na dokładkę, że aktorka odważyła się już na odważną, nazywaną przez niektórych "wulgarną" sesję zdjęciową. Zdania internautów co do kreacji i wyglądu aktorki są podzielone. Urocza blondyneczka może liczyć na swoim profilu na Instagramie zarówno na słowa pochlebne jak i ostrą krytykę. Część internautów zarzuciła gwiazdce niedopasowanie sukienki do jej kobiecych walorów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Czyżby kolejna "gwiazdeczka" która nie jest w stanie wziąć na klatę negatywnych opinii? - Trzeba mieć piersi do jakiejś kreacji, nogi no innej, wyspecjalizowane łokcie z kolei do jeszcze innego rodzaju kreacji oraz specjalne pięty do butów - napisał jeden z obserwujących. Przeważają jednak pozytywy. Fani dostrzegają w blondynce dojrzałą kobietę, która tryska energią. - Uwielbiam zdjęcia z taką dawką pozytywnej energii. - Dla mnie bomba! Cudo! Czad! - czytamy dalej. screen Pomponik.pl, Marcjanna Lelek, 2005 r. screen Pomponik.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramat. Ukochany bohater M jak Miłość może stracić córkę
  2. Wyrzucili ją z Rolnik szuka żony, powróciła z hukiem! O jej występie mówią dziś wszyscy
  3. Znaki zodiaku i ich idealne połączenia. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
  4. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News