Kolejny dramat w "M jak miłość". Widmo śmierci znowu nawiedzi Zduńskich

Kolejny dramat w "M jak miłość". Widmo śmierci znowu nawiedzi Zduńskich Źródło: Screen/youtube/TVP VOD

"M jak miłość" przygotowało dla swoich widzów kolejny wstrząsający dramat. Tym razem widmo śmierci zawiśnie nad uwielbianą rodziną Zduńskich, co z pewnością przerazi miliony widzów.

"M jak miłość" nie przestaje zaskakiwać swoich widzów. W ostatnich odcinkach ciągle jesteśmy świadkami przerażających sytuacji oraz dramatów, z którymi uporać się muszą nasi ulubieni bohaterowie serialu, tak przerażającego obrotu sprawy jednak nie spodziewał się nikt.

Na ekranach niedawno widzieliśmy walkę o życie Magdy, a teraz producenci TVP znów przygotowali coś zatrważającego. Na oczach widzów rozpęta się kolejny dramat, a widmo śmierci tym razem zawiśnie nad uwielbianą przez widzów rodziną Zduńskich. Dzieci Piotrka i Kingi są w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a wszystko skończyć się może naprawdę tragicznie. 

Seria nieszczęść w "M jak miłość" wciąż trwa

W ostatnich dniach fani "M jak miłość" żyją przede wszystkim pobytem Magdy w szpitalu. Kobieta trafiła tam po przypadkowym połknięciu narkotyków i wciąż nie może powrócić do zdrowia. Kinga bardzo przejmuje się losem przyjaciółki i odwiedza ją w każdej wolnej chwili. Robi co może, by zapewnić jej wszystko, czego tylko może potrzebować, niespodziewanie jednak jej życiem wstrząśnie kolejna tragedia. 

Już w najbliższym odcinku na Kingę spadnie kolejna straszna wiadomość, okaże się bowiem, że musi przestać poświęcać każdą wolną chwilę swojej przyjaciółce Magdzie i musi skupić się na trosce o własne dzieci. Jej bliźniaczki Zuzia i Emilka nagle zachorują, a nad rodziną Zduńskich kolejny raz zawiśnie widmo śmierci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co się stanie córeczkom Kingi i Piotrka? 

Marysia Rogowska będzie starała się zajmować maleństwami w każdej wolnej chwili. Będzie wspierała synową pod nieobecność Piotrka. Kinga będzie musiała dzielić swoje życie między chore córeczki, a walczącą o życie przyjaciółkę. 

- Czekam, aż teściowa wróci z bliźniaczkami od lekarza i natychmiast jadę znowu do Magdy... - będzie mówiła Ance roztrzęsiona.

Ostatecznie okaże się, że dzieci mają infekcję i konieczna będzie wizyta u lekarza. Widmo śmierci na chwilę zostanie zażegnane, jednak już kilka godzin później ich stan znacznie się pogorszy. Kinga będzie bała się je zostawiać pod opieką Marysi i przestanie odwiedzać przyjaciółkę, która nadal nie wybudziła się ze śpiączki. Niestety na informację, czy bliźniaczki wyzdrowieją, a Magda się wybudzi, przyjdzie widzom jeszcze trochę poczekać. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Rola Ferdka z “Kiepskich” niszczy mu życie. Grabowski ma dość swoich fanów
  4. Katował Magdalenę na oczach dzieci. 25-latka umierała w bólu
  5. Wykładowca warszawskiej rzucił się na aktora. Dramatyczne sceny w autobusie
  6. Zaskakujące połączenie. Aktorka "M jak miłość" pochwaliła się chorobą i głębokim dekoltem

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News