Gwiazda M jak miłość śledzona przez zboczeńca! "Chowa się w krzakach i wykonuje dziwne ruchy"

Gwiazda M jak miłość śledzona przez zboczeńca! "Chowa się w krzakach i wykonuje dziwne ruchy"

"M jak miłość" to w tym momencie czołowy serial Telewizji Polskiej. Miliony telewidzów co tydzień śledzą losy bohaterów emocjonując się ich życiowymi rozterkami. Gra w takiej produkcji pociąga za sobą dużą rozpoznawalność. Jednak jak przekonała się na własnej skórze jedna z gwiazd serialu, popularność nie zawsze przyjmuje pozytywne oblicze.

"M jak miłość" w przeciągu kilkunastu lat dostarczył telewizji wiele gwiazd, które zawdzięczają swój status właśnie występom w popularnej produkcji TVP. Jednak sława ma również swoje złe strony. Dobrze wie o tym jedna z czołowych gwiazd serialu, która w ostatnim musi zmagać się z chorą sympatią ze strony "fana".

"M jak miłość" - gwiazda serialu śledzona przez zboczeńca

Olga Frycz występuje w produkcjach filmowych już od wczesnych lat dziecięcych. Po raz pierwszy na ekranach pojawiła się w wieku 9 lat jako Czerwony Kapturek w "Bajkowym Lesie". Jeszcze jako nastolatka wystąpiła w filmie "Boże skrawki", gdzie wcieliła się w rolę Marysi. Tak naprawdę od tego filmu rozpoczęła się jej największa kariera. Aktorka od kilku dobrych lat jest związana z serialami prezentowanymi przez Telewizje Polską. Zaliczyła występy w "Na dobre i na złe", "Londyńczykach", "Domu nad rozlewiskiem" czy "Ojcu Mateuszu". Jednak to "M jak Miłość" zatrzymało ją na dłuższy czas. W hitowej produkcji TVP Olga Frycz od pięciu lat wciela się w rolę Alicji Zduńskiej.

Przykra sytuacja

Gwiazdę serialu zapewne spotyka wiele miłych gestów sympatii ze strony fanów. Niestety w jej życiu zdarzają się także sytuacje mrożące krew w żyłach, które z sympatią mają mało wspólnego. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Olga Frycz podzieliła się za pomocą swojego Instagrama wstrząsającym wyznaniem. Aktorka od dobrych kilku miesięcy jest śledzona przez nieznanego mężczyznę. - UWAGA KOBIETY!!! Okolice Lasu Kabackiego. Pyry. Od jakiegoś czasu kręci się tutaj podejrzany mężczyzna, który chowa się w krzakach i wykonuje dziwne ruchy. Jestem przerażona. Człowiek ten śledził mnie jak byłam w ciąży i teraz gdy spaceruje z dzieckiem też mnie śledzi. Nie wiem czy w krzakach się onanizuje czy planuje zrobić nam krzywdę - napisała pod zamieszczonym nagraniem.

Znana aktorka ostrzega kobiety

Na szczęście na miejscu w porę zjawił się narzeczony aktorki, który pomógł jej rozwiązać ciężką sytuację. - Dziś całe szczęście udało mi się zadzwonić po mojego narzeczonego i szybko zainterweniował oraz wezwał policję. Policja spisała tego człowieka. Mam jego dane. Nie wiem czy osoba ta jest zboczeńcem, ale wydaje mi się dziwne, że chodzi za mną czyli za kobietą w połogu, z wózkiem i czai się w krzakach oraz za samochodami. Podejrzewam, że ma złe intencje wobec mnie. Uważajcie na siebie kobiety! - pisze w dalszej części posta. Aktorka zaznaczyła, że jeśli mężczyzna nadal będzie stwarzał zagrożenie, to opublikuje jego wizerunek w sieci. - Dziś nie pokaże jeszcze jego twarzy ale jeśli sytuacja się powtórzy to będę zmuszona to zrobić żeby ostrzec przez tym człowiekiem inne kobiety oraz dzieci - stwierdziła.  
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

UWAGA KOBIETY !!! Okolice Lasu Kabackiego. Pyry. Od jakiegoś czasu kręci się tutaj podejrzany mężczyzna, który chowa się w krzakach i wykonuje dziwne ruchy. Jestem przerażona. Człowiek ten śledził mnie jak byłam w ciąży i teraz gdy spaceruje z dzieckiem też mnie śledzi. Nie wiem czy w krzakach się onanizuje czy planuje zrobić nam krzywdę . Dziś całe szczęście udało mi się zadzwonić po mojego narzeczonego i szybko zainterweniował oraz wezwał policję. Policja spisała tego człowieka. Mam jego dane. Nie wiem czy osoba ta jest zboczeńcem, ale wydaje mi się dziwne, że chodzi za mną czyli za kobietą w połogu, z wózkiem i czai się w krzakach oraz za samochodami. Podejrzewam, że ma złe intencje wobec mnie. Uważajcie na siebie kobiety ! Dziś nie pokaże jeszcze jego twarzy ale jeśli sytuacja się powtórzy to będę zmuszona to zrobić żeby ostrzec przez tym człowiekiem inne kobiety oraz dzieci !!!!! ☠️Więcej o całej sytuacji na górze w bio ☠️.

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

ZOBACZ TAKŻE
  1. Matka Seleny Gomez wpadła w szał! Justin Bieber chciał zaszkodzić byłej dziewczynie?! 
  2. Nauczyciele przywiązali autystycznego chłopca do krzesła! Potworność 
  3. Mocne oświadczenie Zamachowskiej. Tego się nie spodziewaliśmy 
  4. Myśleli, że uratowali zwykłe szczeniaki. Byli wstrząśnięci, kiedy okazało się czym są
  5. Małgorzata Rozenek dzieci: Jej dwóch synów wyrasta na prawdziwych przystojniaków
Następny artykuł