Reklama

Tego w "M jak Miłość" nikt się nie spodziewał. Główny bohater otwiera burdel?

Tego w "M jak Miłość" nikt się nie spodziewał. Główny bohater otwiera burdel? Źródło: screen/youtube/serialetvp

"M jak miłość" jest kultowym serialem TVP, który kojarzy chyba każdy. Miliony Polaków obserwują losy bohaterów już od wielu lat, teraz jednak nastąpić może nieoczekiwany przełom. Czy jedna z najpopularniejszych i najporządniejszych postaci w produkcji zdecyduje się na zaskakujący krok i otworzy burdel? 

Reklama

"M jak miłość" przez wszystkie lata przekonało do siebie wielu Polaków, którzy już nie wyobrażają sobie życia bez śledzenia perypetii i zagmatwanych losów bohaterów produkcji. Obecnie producenci stoją przed prawdziwym wyzwaniem, by każdym odcinkiem zaskakiwać widzów i utrzymywać ich w niepewności. Teraz okazuje się, że scenariusze nadchodzących odcinków hitu TVP są naprawdę zaskakujące. Czy jedna z najporządniejszych gwiazd produkcji, która od samego początku kreowana jest na praworządną i sprawiedliwą, zamierza otworzyć burdel?

Reklama

Gwiazda "M jak miłość" wplątana w kontakty z prostytutkami?

Piotrek dopiero co odzyskał prawo do wykonywania zawodu prawnika, a już wpadnie w kolejne kłopoty. Wraz z Andrzejem Budzyńskim znajdzie się na celowniku prostytutki Sandry. Kobieta będzie błagała ich o pomoc prawną, a jako zapłatę zaoferuje... swoje usługi. Andrzej, słysząc tę propozycję, natychmiast postanowi wyrzucić ją za drzwi, ta natomiast postanowi skupić się na Piotrku. Wyśledzi jego nowe mieszkanie i będzie czekać na niego przed kamienicą. Rozpocznie się krótka, niezręczna rozmowa, jednak szybko pojawią się podejrzenia, że z tej współpracy będzie coś więcej.

Piotrek otwiera burdel?

Mieszkanie w kamienicy ma tę wadę, że od razu sytuację zauważą wszyscy sąsiedzi. Jedna z kobiet mieszkających w tej samej klatce, co Piotrek wypatrzy go stojącego w towarzystwie prostytutki. - Uprzedzam, że jeszcze dziś powiadomię o wszystkim wspólnotę mieszkaniową - ostrzeże kobieta.

Reklama


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Piotrek nie zrozumie, o co właściwie jej chodzi, lecz kobieta szybko powie wprost, o co dokładnie jej chodzi. - Nie pozwolimy tutaj na żadną agencję towarzyską! Niech pan o tym zapomni. Ja w moim bloku nie dam zrobić burdelu! - wykrzyknie. Jakby tego było mało, wizytówkę Sandry znajdzie w płaszczu mężczyzny zazdrosna Kinga, która będzie pewna, że mąż ją zdradza. Oczywiście ostatecznie do żadnej zdrady ani otwarcia burdelu nie dojdzie, jednak Piotrek będzie się musiał długo tłumaczyć.
Reklama
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Gwiazda Przyjaciółek szczerze o raku. Jej bohaterka zniknie z serialu?
  2. Maria Czubaszek: Na co umarła uwielbiana gwiazda? Prawda jest tragiczna
  3. Tragiczne wyniki badań Kurdej-Szatan. Leczenie nie pomaga
  4. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
Reklama
Następny artykuł

Czy oglądasz Taniec z gwiazdami?