„M jak miłość” jest kultowym serialem TVP, który kojarzy chyba każdy. Miliony Polaków obserwują losy bohaterów już od wielu lat, teraz jednak nastąpić może nieoczekiwany przełom. Czy jedna z najpopularniejszych i najporządniejszych postaci w produkcji zdecyduje się na zaskakujący krok i otworzy burdel? 

M jak miłość” przez wszystkie lata przekonało do siebie wielu Polaków, którzy już nie wyobrażają sobie życia bez śledzenia perypetii i zagmatwanych losów bohaterów produkcji. Obecnie producenci stoją przed prawdziwym wyzwaniem, by każdym odcinkiem zaskakiwać widzów i utrzymywać ich w niepewności.

Teraz okazuje się, że scenariusze nadchodzących odcinków hitu TVP są naprawdę zaskakujące. Czy jedna z najporządniejszych gwiazd produkcji, która od samego początku kreowana jest na praworządną i sprawiedliwą, zamierza otworzyć burdel?

Gwiazda „M jak miłość” wplątana w kontakty z prostytutkami?

Piotrek dopiero co odzyskał prawo do wykonywania zawodu prawnika, a już wpadnie w kolejne kłopoty. Wraz z Andrzejem Budzyńskim znajdzie się na celowniku prostytutki Sandry. Kobieta będzie błagała ich o pomoc prawną, a jako zapłatę zaoferuje… swoje usługi.

Andrzej, słysząc tę propozycję, natychmiast postanowi wyrzucić ją za drzwi, ta natomiast postanowi skupić się na Piotrku. Wyśledzi jego nowe mieszkanie i będzie czekać na niego przed kamienicą. Rozpocznie się krótka, niezręczna rozmowa, jednak szybko pojawią się podejrzenia, że z tej współpracy będzie coś więcej.

Piotrek otwiera burdel?

Mieszkanie w kamienicy ma tę wadę, że od razu sytuację zauważą wszyscy sąsiedzi. Jedna z kobiet mieszkających w tej samej klatce, co Piotrek wypatrzy go stojącego w towarzystwie prostytutki.

– Uprzedzam, że jeszcze dziś powiadomię o wszystkim wspólnotę mieszkaniową – ostrzeże kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kasia Cichopek przeżyła brutalne upokorzenie! Traumatyczne doświadczenia gwiazdy

Piotrek nie zrozumie, o co właściwie jej chodzi, lecz kobieta szybko powie wprost, o co dokładnie jej chodzi.

– Nie pozwolimy tutaj na żadną agencję towarzyską! Niech pan o tym zapomni. Ja w moim bloku nie dam zrobić burdelu! – wykrzyknie.

Jakby tego było mało, wizytówkę Sandry znajdzie w płaszczu mężczyzny zazdrosna Kinga, która będzie pewna, że mąż ją zdradza. Oczywiście ostatecznie do żadnej zdrady ani otwarcia burdelu nie dojdzie, jednak Piotrek będzie się musiał długo tłumaczyć.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Gwiazda Przyjaciółek szczerze o raku. Jej bohaterka zniknie z serialu?
  2. Maria Czubaszek: Na co umarła uwielbiana gwiazda? Prawda jest tragiczna
  3. Tragiczne wyniki badań Kurdej-Szatan. Leczenie nie pomaga
  4. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
  5. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy

"M jak miłość": Bolesne wyznania gwiazd serialu. Przeżyły prawdziwe dramaty

Zobacz również

ŹRÓDŁOse.pl

Redaktor, recenzent, copywriter.