Przerażające wyznanie Anki w "M jak Miłość". Do tej pory to ukrywała

Przerażające wyznanie Anki w "M jak Miłość". Do tej pory to ukrywała Źródło: Screen/youtube/TVP VOD

"M jak miłość" przerazi wszystkich fanów. Już w najbliższym odcinku usłyszymy wstrząsające wyznanie Anki. Bohaterka w końcu zdecyduje się powiedzieć coś, o czym do tej pory nie wiedział nikt.

"M jak miłość" w ostatnich odcinkach zdecydowanie chce przerazić wszystkich swoich fanów. Serial raz po raz prezentuje na ekranach przerażające sytuacje, a wstrząsające zbiegi okoliczności wprawiają w osłupienie nawet najbardziej odpornych na emocje widzów. 

Podobna sytuacja zdarzyć się ma również w najbliższym odcinku produkcji TVP. Okazuje się, że twórcy "M jak miłość" stanęli na wysokości zadania i zamierzają rozwijać kolejne wątki wynikające z pobytu Magdy w szpitalu. Teraz tragiczna historia bohaterki sprawi, że fani będą mieli okazję usłyszeć przerażające wyznanie Anki, która od dłuższego czasu jest jedną z najbardziej tajemniczych postaci produkcji. Do tej pory ukrywała to przed światem, teraz jednak zgodzi się wszystko wprost powiedzieć Kindze i bardzo możliwe, że rozpocznie to kolejną, zapierającą dech w piersiach historię. 

Magda po fatalnej pomyłce w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu

Po spotkaniu z dawną miłością Magda całkiem straciła koncentrację. Nie mogła się na niczym skupić i z nieuwagi sięgnęła po złe tabletki. Zamiast przyjąć środki na swoje chore serce, połknęła przez przypadek podrzucone narkotyki, co skończyło się dla niej tragicznie. 

W ciężkim stanie przewieziono ją do szpitala, gdzie z zapaścią usiłowali uporać się lekarze. Choć jej stan powoli wraca do normy, sytuacja wciąż nie wygląda dobrze, a przerażony Budzyński w międzyczasie zdążył poinformować o tej tragedii wszystkich bliskich przyjaciół i rodzinę. Przy łóżku Magdy stanie wiele życzliwych jej osób, wśród nich jednak pojawi się również Kamil i tajemnicza Anka. Nikt nie wie, jakie plany ma teraz bohaterka, w przypływie emocji jednak w końcu coś wyjdzie na jaw. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anka z "M jak miłość" zdecyduje się wyznać Kindze coś szokującego

Była kochanka prawnika z wyraźną zazdrością będzie obserwowała, jak Budzyński będzie troskliwie opiekował się swoją ukochaną. W pewnym momencie poczucie dotkliwe ukłucie zazdrości i postanowi Kindze wyznać swoją największą tajemnicę, o której do tej pory nie mówiła nikomu. 

- Nigdy nie widziałam, żeby facet tak kochał kobietę. I zobacz, jak to w życiu dziwnie się plecie... Magda leży tam nieprzytomna, a ja jej, mimo wszystko, zazdroszczę - usłyszymy. 

Kinga będzie w takim szoku, że nie będzie wiedziała, co odpowiedzieć. Czyżby Anka wciąż kochała prawnika i zamierzała zniszczyć jego związek z Magdą? Na odpowiedź na to pytanie niestety widzowie będą jeszcze musieli trochę poczekać. 

  1. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  2. Siostra Wojciecha Szczęsnego ZGINĘŁA. Tragiczne okoliczności śmierć szokują do dziś
  3. TVP podało dramatyczną informację. Polak umierał na oczach bezsilnych lekarzy
  4. Przed chwilą miał miejsce najostrzejszy stosunek świata. 3 mężczyzn nie żyje, kobieta w szpitalu
  5. Dramat Waldusia z Kiepskich. "Jest zrozpaczony, nie wyobraża sobie życia"
  6. To jakieś szaleństwo. Media: 13-letni syn Anny Przybylskiej ma dziewczynę

Źródło: Super Express

Następny artykuł