Tragiczny wypadek w „M jak miłość”. Fani serialu wstrzymali oddech

Tragiczny wypadek w „M jak miłość”. Fani serialu wstrzymali oddech Źródło: youtube.com/Archiwista_Telewizji

Fani M jak Miłość wstrzymali oddech. W najnowszym odcinku uwielbianej telenoweli dojdzie do zdarzeń, które poruszą tysiącami widzów. Wszystko przez dramatyczny wypadek, w trakcie którego ucierpi jedna z bohaterek produkcji.

M jak Miłość znów zadziwi swoich fanów. Produkcja TVP szykuje nagły zwrot akcji, który może zapisać się w historii serialu. W trakcie najnowszego odcinka uwielbianej serii dojdzie do wypadku samochodowego, który o mały włos nie zakończy życia jednej z uwielbianych bohaterek. Jak się jednak okaże, niedoszła tragedia sprawi, że się zakocha.

M jak Miłość. Niespodziewany zwrot akcji w serialu

Osobą, która spowoduje niebezpieczne zdarzenie drogowe, będzie Łukasz Wojciechowski (grany przez Jakuba Józefowicza). Mężczyzna, tuż po kontroli drogowej nie będzie zważał na ograniczenia prędkości i z pełnym impetem będzie przemierzał drogę. Nie zauważy jednak, że na jednym z przejść dla pieszych znajdzie się Katia. Była żona Pawła zostanie potrącona przez bohatera.

Spanikowany Wojciechowski wyjdzie z auta i będzie przerażony faktem, że mało brakowało, aby doprowadził do uśmiercenia swojej znajomej. Zdenerwowany bohater będzie naciskał na Katię, aby ta udała się z nim do szpitala.

 - Przepraszam, w ogóle cię nie zobaczyłem, akurat zawracałem. Na pewno wszystko ok? - zacznie wypytywać Łukasz

Katia, która o mało co nie zginęła na drodze, będzie miała wielkie pretensje do mężczyzny i nie będzie chciała, aby ten jej pomógł.

- Nie dotykaj mnie kretynie! (...) Myślisz, że jak masz taką furę, to wszystko ci wolno? - zapyta oburzona bohaterka i odejdzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niespodziewany zwrot akcji zaowocuje romansem?

Pomimo tego, że Katia mało co nie zginie pod kołami samochodu prowadzonego przez Łukasza, to w jej życiu stanie się coś niezwykłego. Bohaterka zakocha się w mężczyźnie od pierwszego wrażenia, a o swoim uczuciu opowie ojcu.

Jak się okazuje, nie będzie to ostatnie spotkanie Katii i Łukasza. Zakochana kobieta spotka mężczyznę na chrzcinach córeczek Pawła i Kingi. Czy ich spotkanie zaowocuje w gorący romans, a bohaterka w końcu ustabilizuje swoje życie uczuciowe? O tym przekonamy się już w następnym tygodniu, kiedy TVP wyemituje kolejne odcinki swojej kultowej telenoweli.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. „To musi być miłość”
  2. Marta Manowska się ZAKOCHAŁA! Kto zdobył serce pięknej gwiazdy TVP?
  3. Ogromny dramat Zenka Martyniuka. Wielu z nas przeżywa to samo
  4. Potężny rottweiler wystraszył się panicznie. Powód ścina z nóg
  5. Tak wyglądała Anna Przybylska, gdy była w wieku córki. Nieprawdopodobne podobieństwo
  6. Mąż porzucił żonę. Szybko pożałował, zbieramy szczęki z podłogi

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News