Fani "M jak Miłość" wstrzymali oddech. Tragiczny wypadek uwielbianej postaci

Fani "M jak Miłość" wstrzymali oddech. Tragiczny wypadek uwielbianej postaci Źródło: screen/youtube/TVP VOD

"M jak Miłość" jako sztandarowa produkcja Telewizji Polskiej, pełna jest niespodziewanych zwrotów akcji, mrożących krew w żyłach sytuacji oraz niezwykłych perypetii bohaterów, które widzowie uwielbiają. Teraz na ekranach dojdzie do tragicznego wypadku uwielbianej postaci, przez który miliony fanów wstrzymają oddech. 

"M jak Miłość" przez wiele lat swojej emisji przekonał do siebie tysiące Polaków. Wielu z nas z zapartym tchem śledzi losy ukochanych bohaterów, które często są nieprzewidywalne i zaskakujące. Twórcy dbają o to, by produkcja TVP nikomu się nie znudziła, a każdy kolejny odcinek przyciągał przed telewizory imponującą liczbę widzów. Teraz po raz kolejny czeka nas coś wstrząsającego, przez co fani wstrzymają oddech. Już w najbliższym odcinku "M jak Miłość" uwielbiana i kultowa postać serialu będzie miała tragicznie wyglądający wypadek, którego nie dało się przewidzieć.

Wzruszający, braterski gest na ekranach. Co się wydarzyło w "M jak Miłość"?

Andrzejek bez wątpienia jest jedną z ulubionych postaci serialu Telewizji Polskiej, choć do obsady dołączył stosunkowo niedawno. Szybko zyskał sympatię Polaków swoimi perypetiami i oryginalnym charakterem, nie bez znaczenia są także jego kultowe już dialogi. W najnowszym odcinku jednak Andrzejek otrzyma od swojego brata coś wyjątkowego i wzruszającego. Bartek, w którego wciela się Arkadiusz Smoleński, zdecyduje się wykupić z lombardu broszkę matki. Wzruszająca scena z pewnością ściśnie za gardło wielu widzów, bohater "M jak miłość" zrobi to bowiem, by Andrzejek mógł podarować ją żonie. Ten piękny gest i sentymentalna atmosfera jednak nie zwiastuje jednak tragicznego wypadku, do którego dojść ma już za chwile.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mrożący krew w żyłach wypadek gwiazdy "M jak Miłość"

Bracia nie mają zamiaru oczywiście długo trwać w melancholijnej atmosferze i szybko stwierdzają, że czas zająć się bardziej męskimi zajęciami, niż rozczulanie się nad sobą. Postanawiają naprawić zatkaną rynnę przy domu, lecz okaże się to wyjątkowo trudne. Bartek wejdzie na dach, roztargniony Andrzejek natomiast nieświadomie schowa drabinę i odejdzie. Po uświadomieniu sobie błędu będzie musiał wracać aż z Gródka, by uwolnić brata, a przy okazji postanowi sam wejść na dach i coś poprawić. Niestety nie wszystko pójdzie zgodnie z planem i uwielbiany przez widzów aktor zleci na ziemię. Twórcy trzymają nas w niepewności i wciąż nie wiadomo czy ten przerażający wypadek będzie niósł ze sobą poważne konsekwencje. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Aktorka Na Wspólnej pozwała państwo. Wygrała w sądzie
  2. Przepiękna! Wojciechowska w 1998 wyglądała jak anioł z innej epoki
  3. Maryla Rodowicz bez makijażu! Wiek jej nie szkodzi?
  4. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  5. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  Następny artykuł