Tragedia Andrzejka z "M jak miłość". Najbardziej wstydliwa choroba świata niszczy mu życie

Tragedia Andrzejka z "M jak miłość". Najbardziej wstydliwa choroba świata niszczy mu życie Źródło: Screenshot/TVP

"M jak miłość" zawsze stara się poruszać tematy ważne dla swoich widzów. Często poruszane są kwestie bardzo trudne i kontrowersyjne. Właśnie z takim wyzwaniem będzie się musiał zmierzyć Andrzejek. Jego losy bardzo się skomplikują.

"M jak miłość" nie boi się podejmować żadnych, nawet trudnych tematów. Pokazując, jak bohaterowie radzą sobie z przeciwnościami losu, mogą dodawać otuchy widzom, którzy w swoim życiu przechodzą przez podobne dramaty. Przypadek Andrzejka może pokazać wielu osobo, jak ciężko jest osobom dotkniętych przez tę wstydliwą przypadłość.

"M jak miłość" skaże Andrzejka na ciężki los. Będzie walczył z chorobą

Od jakiegoś czasu Andrzejek i jego żona starają się o dziecko. Najpierw mężczyzna przekonywał swoją partnerkę do macierzyństwa, a gdy ta w końcu się zgodziła, coś poszło nie tak. Okazało się, że bohater serialu "M jak miłość" miał problemy ze wzwodem. Partnerka natychmiast zaczęła go pocieszać i zaproponowała mu wzmacniający sok, ten jednak odmówił. 

- Nie potrzebuję żadnych cudownych mikstur, czuję się świetnie! A co to ja jestem? Jakiś wymoczek? - stwierdził.

Brat z kolei polecił mu wizytę u lekarza w obawie o zdrowie siłacza. Gdy ten udał się po poradę, nie usłyszał optymistycznej diagnozy. Według jego przypuszczeń, to może nie być tylko jednorazowy incydent, a impotencja. Konieczne będą dalsze badania, a by móc to jednoznacznie stwierdzić. Okazuje się, że spłodzenie dziecka może być trudniejsze, niż się początkowo wydawało.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dramat w ulubionym serialu tysięcy Polaków. Takiej przypadłości jeszcze w nim nie było

Fani "M jak miłość" widzieli już dużo, jednak tego nikt się nie spodziewał. Problemy intymne Andrzejka z pewnością będą mieć ogromny wpływ na życie mężczyzny. Dla wielu panów ich wydajność seksualna jest wyznacznikiem męskości, podobnie jak zdolność do spłodzenia dziecka. Gdy okazuje się, ze w tej sferze są jakieś problemy, wiele osób traci wiarę w siebie.

Impotencja i bezpłodność zazwyczaj są bardzo wstydliwymi dolegliwościami, o których chorzy niechętnie mówią. Błędnie wychodzą z założenia, że te problemy świadczą o nich w zły sposób. Andrzejek z niepokojem będzie czekał na wyniki badań, a ten czas może okazać się prawdziwa próbą dla jego związku. Jak postaci "M jak miłość" poradzą sobie z tymi wydarzeniami będzie się można przekonać już w poniedziałek 27 maja o godzinie 20:55 na antenie TVP2.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Violetta Villas często klęczała na gwoździach w swojej garderobie. Kontrowersyjne zwyczaje divy
  2. Czy Anna Jantar chciała, żeby Natalia Kukulska zajęła się muzyką? Jej wypowiedź jest szczera do bólu
  3. Stare zdjęcie księżnej Diany wielką sensacją. Dopiero teraz zauważyli na nim szczegół, który wszyscy przeoczyli
  4. Dramatyczna akcja ratunkowa w polskim mieście. Pies wtopił się w świeżo wylany asfalt
  5. O dramacie Agnieszki mówią wszyscy. Nikt jej nie szanował, bo była otyła
  6. Królikowski i Baron spotkali się na siłowni. Były chłopak Wieniawy nie przebierał w słowach

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News