m jak miłość(1)
screen youtube.com/TVP VOD
Karol Zaborowski - 19 Grudnia 2018

Groza w M jak Miłość. Choroba psychiczna i więzienie zniszczą wszystko

"M jak miłość" cały czas zaskakuje swoich fanów. Aktualne wątki w serialu potrafią zmrozić krew w żyłach, a szczególnie te związane z postacią Artura. Aktorzy zdradzili, co będzie go czekać w kolejnych odcinakach.

"M jak miłość" przez 18 lat emisji bardzo mocno ewoluowało. Widać to szczególnie po wątkach, która nadal związane są z tematyką miłosną, jednak nie są to już tylko zdrady i tworzenie się nowych par, a prawdziwe rozterki i trudy bohaterów. Jedną z postaci, która bez wątpienia wryła się w pamięć widzów, jest Artur, który pokazał już, jak wielka jest jego obsesja na punkcie Izy i Majki.

"M jak miłość": Czy Artur wyjdzie z więzienia?

Artur już nie raz pokazał, że z jego zdrowiem psychicznym nie jest najlepiej. Szczególnie teraz, gdy jest zamknięty za kratami i całymi dniami przygląda się jedynemu zdjęciu. Oczywiście została na nim uwieczniona Iza. To może zwiastować tylko jedno, a mianowicie Artur znowu zacznie zatruwać życie wybrance swojego serca. Mężczyzna spróbuje wydostać się z więzienia, udając, że oszalał. Dojdzie nawet do tego, że podetnie sobie żyły, aby uwiarygodnić swoją niepoczytalność. Dodatkowo w osiągnięciu tego celu pomagać mu będzie specjalnie opłacony prawnik. Jednak ich trudny spełzną na niczym, przynajmniej na razie. Oczywiście nie oznacza to, że Artur całkowicie zniknie z życia Izy i Majki. Ich dalsze losy zdradziła Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!Czytaj dalej
- On nawet z celi próbuje sterować całym światem. Wciąż stara się zdobyć Izę i przekonać ją do siebie. Zacznie wysyłać kwiaty, tajemnicze wiadomości i wprowadzi poczucie zagrożenia w życie naszych bohaterów. Jak to w serialu - nie może być zbyt sielankowo - stwierdzili w wywiadzie. Nie ulega wątpliwości, że w życiu bohaterów serialu wydarzy się jeszcze dużo złego, a głównym powodem nieszczęść Izy oraz Marcina będzie właśnie Artur. Mężczyzna tak łatwo nie odpuści i zrobi wszystko, aby przekonać do siebie swoją ukochaną. Do czego jeszcze się posunie w swoim szaleństwie? Przekonamy się w kolejnych odcinkach serialu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ciocia Oliwii Bieniuk zrobiła coś pięknego. Fani przecierają łzy ze wzruszenia
  2. Przykre wyznanie legendarnej gwiazdy disco polo. Żona mu tego nie wybaczy?
  3. Na domu Kory NAGLE pojawił się napis. Jego treść wbija w ziemię
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Które psy żyją najdłużej? Najdłużej żyjące rasy
.Córka Kaczyńskiej wzbudza kontrowersje! Tego o niej nie wiedzieliśmyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News