Dzisiejszy odcinek "M jak miłość" rozerwie fanom serce. Koszmarna tragedia i widmo śmierci

Dzisiejszy odcinek "M jak miłość" rozerwie fanom serce. Koszmarna tragedia i widmo śmierci Źródło: VOD TVP

M jak Miłość ma dla swoich fanów kolejną przykrą niespodziankę. W dzisiejszym odcinku uwielbianego serialu TVP widzowie dowiedzą się o tragedii jednego z bohaterów. Jego życie jest poważnie zagrożone.

M jak Miłość wciąż trzyma w napięciu swoich widzów. Ostatnie miesiące przyniosły wiele dramatycznych wydarzeń, jednak - jak się okazało - to jeszcze nie koniec zmartwień w życiu bohaterów popularnego serialu TVP. Dzisiejszy odcinek lubianej telenoweli złamie widzom serce. Wszystko za sprawą sytuacji, w jakiej znalazł się jeden z bohaterów.

Niedawno do serialu M jak Miłość powrócił Kamil (Marcin Bosak), który był dawnym chłopakiem Magdy (Anna Mucha). Mężczyzna, który kiedyś był uważany za największego lekkoducha w serialu, przeszedł radykalną przemianę. Miał ważny powód, aby pojawić się w życiu dawnych znajomych. Jego życie jest zagrożone.

Dzisiejszy odcinek serialu M jak Miłość złamie wiele serc. Dramat bohatera

Dzisiejszy odcinek serialu M jak Miłość wyciśnie niejedną łzę. Kamil będzie rozmawiał z przyjaciółką z młodzieńczych lat. Anka (Weronika Rosati) dopiero teraz dowie się o poważnej chorobie mężczyzny. Informacja o guzie mózgu i znikomych szansach na przeżycie będzie dla dla kobiety ogromnym ciosem. To może być jedno z jej ostatnich spotkań z Kamilem. 

Nowotwór, na który cierpi Kamil, jest w bardzo zaawansowanym stadium. Młody mężczyzna chciał robić plany na przyszłość, a tymczasem zostało mu zaledwie kilka miesięcy życia. Wyzna przyjaciółce, że jest teraz na etapie podsumowań:

- Zadaję sobie różne pytania... Na przykład, co mi się w życiu udało, a co nie. Prawda, jakie to głębokie? - wyzna Kamil, który miał niegdyś opinię lekkoducha.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Widmo śmierci pojawiło się po raz kolejny. Kamil odnalazł Magdę, aby spędzić z nią ostatnie chwile życia

Wiele wskazuje na to, że widzowie serialu M jak Miłość będą musieli przygotować się na śmierć kolejnego bohatera. Lekarze nie dają Kamilowi szans na przeżycie. Mężczyzna wrócił do Warszawy po to, aby odnaleźć Magdę i spędzić resztę życia z kobietą, którą kiedyś kochał.

Już wkrótce widzowie TVP będą wiedzieli, jak potoczą się dalsze losy Kamila. Mężczyzna uważa, że jednym z jego największych błędów było rozstanie z Magdą. Fani serialu podejrzewają, że będzie chciał naprawić ten błąd i spędzić z dawną ukochaną resztę swojego życia. Magda jest obecnie w szczęśliwym związku z Andrzejem Budzyńskim, jednak dawny ukochany wciąż jest jej bardzo bliski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner opublikowała zdjęcie syna, które rozdziera serce
  2. Nie żyje słynny muzyk! Zginął TRAGICZNIE, ratując przyjaciółkę
  3. Sponsor odcina się od Anny Muchy. Wszystko przez jej obraźliwą wypowiedź
  4. Co robiła Agata Duda nim została pedagogiem? Andrzej Duda wyjawia szczegóły
  5. Mazowsze: Matury odwołane! Jest lista szkół
  6. TVN opublikował koszmarne nagranie z wnętrza płonącego samolotu. Dziesiątki osób zginęły

 

źródło: Interia

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News