Wiadomo już, jak skończy się "M jak miłość". Dla wielu widzów będzie to ciężkim szokiem

Wiadomo już, jak skończy się "M jak miłość". Dla wielu widzów będzie to ciężkim szokiem Źródło: Facebook/ M jak Miłość

Jak się skończy "M jak miłość"? Najgorszy moment dla każdego z fanów to ten, w którym kończy się serial i na kontynuację trzeba czekać aż do jesieni. Wielu przeżyje szok, kiedy obejrzy ostatni odcinek w tym sezonie.

"M jak miłość" to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych polskich seriali. Wielu śledzi go z zapartym tchem i identyfikuje się mocno z wybranymi postaciami. Jednymi z bardziej lubianych są oczywiście Iza i Marcin. Fani z zapartym tchem czekają na każde nowinki związane z ich ulubionym serialem. 

Wiadomo, jak się skończy najgorętszy wątek w "M jak miłość"

Koniec "M jak miłość" coraz bliżej, a ostatni odcinek przed wakacjami zostanie wyemitowany już 4 czerwca. Fani nie mogą się doczekać, jaki koniec będzie miała seria. 1451 odcinek zapowiada się niezwykle emocjonująco. Okazuje się, że były mąż Izabeli pojawi się na wolności i będzie próbował ją schwytać. 

W ostatnim odcinku Artur, grany przez Tomasza Ciachorowskiego, wyjdzie na wolność na przepustkę, aby uczestniczyć w pogrzebie swojego wujka. Wykorzysta jednak swoją okazję i ucieknie. Pomimo nadzoru policji, niebezpiecznemu szaleńcowi uda się uwolnić.

- Boże, ale jak to się stało? - przerażona Iza nie będzie mogła w to uwierzyć i już wtedy będzie świadoma zagrożenia.

- Zaraz po pogrzebie. Jeszcze na cmentarzu zasymulował omdlenie, potem, wiesz, zamieszanie, karetka... - to od Marcina wszystkiego się dowie, którego z kolei poinformował Karski. 

Iza w niebezpieczeństwie

Ukochany Izy nie zlekceważy tym razem swojego groźnego przeciwnika. Będzie próbował ją strzec przed niebezpiecznym byłym mężem. Zaproponuje jej wyjazd daleko stąd, a także ku zdziwieniu wszystkich, weźmie ze sobą broń. Świadomy ryzyka, nie chce popełnić żadnych błędów i o wszystko szczegółowo zadba. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Artur Skalski postara się jednak o porządne zastraszenie swojej byłej i wykona do niej telefon, w którym ewidentnie sugeruje zagrożenie.

 - Kochanie, jadę po ciebie - tymi słowami przestraszy Izę, która pomimo wsparcia Marcina, poważnie się zaniepokoi.

Ostatni odcinek przed wakacjami zapowiada się niezwykle stresująco i wielu fanów czeka na nadchodzące wydarzenia. Jednakże na ostateczne rozwiązanie, czy ukochanej Marcina grozi coś poważnego, trzeba czekać aż do jesieni. Wtedy dopiero wyjaśni się, jak potoczą się dalsze losy ulubionej pary z serialu. 

źródło: Super Express

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To, jak potraktowano Roksanę Węgiel w Izraelu przechodzi ludzkie pojęcie! Takiego skandalu nie było jeszcze na Eurowizji nigdy. Będziecie w szoku
  2. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  3. Jak mieszka Agata Duda z mężem? Widok nieziemskich luksusów wbija w ziemię (Zdjęcia)
  4. Wiadomo już, jak skończy się "M jak miłość". Dla wielu widzów będzie to ciężkim szokiem
  5. Skandal rozrywa Wielką Brytanię. Media poinformowały, że książę Harry NIE JEST ojcem dziecka Meghan Markle
  6. Nie żyje jedna z głównych bohaterek serialu "Przyjaciółki". Wstrząsająca, nagła śmierć

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News