Maria z "M jak Miłość" we łzach. Wielka tragedia rodzinna w serialu

Maria z "M jak Miłość" we łzach. Wielka tragedia rodzinna w serialu Źródło: VOD TVP

M jak miłość to serial, który uwielbiają tysiące Polaków. W najbliższym czasie telenowela dostarczy swoim fanom kolejnych emocji. Tym razem sprawa będzie niezwykle poważna, a jej rozwiązanie zaskoczy niejednego widza.

M jak miłość po raz dostarczy swoim fanom niesamowitych emocji, a w odcinku numer 1442 nie będzie można narzekać na brak zwrotów akcji. Córka Marii, Basia, wymknie się rano z domu pod pretekstem pójścia do szkoły. W rzeczywistości będzie chciała jednak spotkać się z Antkiem - chłopcem, który udawał przez telefon jej rówieśnika.

Jak się okaże, na miejscu spotkania nie będzie Antka, a jedynie mężczyzna podający się za jego ojca. Zwabi on dziewczynkę do swojego domu, a ta, niczego nie świadoma, wpadnie w ręce pedofila, którego poszukuje cała Grabina. Dziewczynka zostanie uwięziona w domu groźnego przestępcy.

M jak Miłość: poszukiwania zaginionej Basi

Nauczycielka Basi zadzwoni do rodziców i poinformuje ich o nieobecności córki w szkole. Zmartwieni rodzice od razu zgłoszą sprawę na policje, bowiem wiedzieli o spotkaniu z rzekomym Antkiem.

Aby nie wzbudzać podejrzeń po zgłoszeniu zaginięcia, pedofil Dariusz jako ochotnik dołącza do poszukiwań. W ten sposób oddala od siebie wszelkie podejrzenia. Co więcej, będzie starał się pocieszać płaczącą Marię.

Nagle jeden z policjantów zajmujących się śledztwem, Rafał, dostanie szokującą informację od ciotki. Dowie się, że jego matka popełniła samobójstwo, ponieważ odkryła, że jej mąż jest pedofilem. To rzuca zupełnie nowe światło na sprawę, bowiem ochotnik w śledztwie - Dariusz, jest ojcem Rafała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pedofil zostanie schwytany

Po tym, jak wszystkie podejrzenia padną na Dariusza, ten zniknie. Zmobilizowana zostanie cała wieś, a poszukiwania pedofila zaczną przybierać coraz większą skalę.

W pewnym momencie ojciec dziewczynki, Artur, spotka podejrzanego. Dojdzie wtedy do sprzeczki i szarpaniny, wskutek której Dariusz wyciągnie broń i celuje ją we wściekłego ojca Basi. Dzięki błyskawicznej reakcji Artura sytuacja szybko się zmieni i to pedofil będzie leżał obezwładniony na ziemi. Ojciec będzie chciał zastrzelić Dariusza, ale w ostatniej chwili powstrzyma go od tego Maria.

Z całą pewnością warto śledzić najnowsze odcinki telenoweli.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koszmar gwiazdy TVN! W ciężkim stanie trafiła do szpitala, gdzie spędziła wiele miesięcy. Lekarze do dziś nie wiedzą, co jej było!Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

 

Źródło: interia

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News