Gwiazda M jak Miłość w żałobie. Tę śmierć przeżywa cała Polska

Gwiazda M jak Miłość w żałobie. Tę śmierć przeżywa cała Polska

Kacper Kuszewski zasłynął jako serialowy bohater serialu "M jak Miłość". Grając Marka Mostowiaka musiał stawić czoła śmierci swojej żony Hanny Mostowiak, jednak dziś konfrontuje się ze stratą w prawdziwym życiu! Pozostała pustka!

Kacper Kuszewski wyznał, że młodości był wielkim fanem zespołu Maanam. Muzyka śpiewana przez zmarłą wokalistkę towarzyszyła mu od najmłodszych lat, podczas przełomowych chwil, jak pierwsze samodzielne wakacje aktora. - Miałem chyba 14 czy 15 lat i pierwszy raz urwaliśmy się z moją siostrą, która już wtedy była pełnoletnia. Rodzice pozwolili nam wyjechać samym na wakacje pod namiot nad jezioro. To było takie pierwsze zachłyśnięcie się wolnością, bez rodziców i przez całe to lato grały nam dwie kasety The best of Maanam. Te piosenki do dziś skleiły się z tamtym czasem w moim życiu, były dla mnie bardzo ważne i znam je do tej pory na pamięćkomentuje pogrążony dziś w żałobie Kuszewski.

Juror znany z programu "Twoja twarz brzmi znajomo!" nie kryje wielkości straty jaką odczuwa. Śmierć idolki młodości pozostawiła w Kacprze wielką pustkę. - Kora była artystką wyjątkową, bo ona wprowadziła taką prawdziwą, kobiecą poezję do rockowej muzyki. Za każdym razem kiedy odchodzi ktoś, czyja twórczość kojarzy nam się z takim ważnym czasem w naszym życiu, ja przynajmniej tak to odczuwam, mam takie poczucie, że kawałek mnie odchodzi z tą osobą, że coś gdzieś znika - wyznaje z żalem celebryta.

Gwiazdor M jak Miłość stracił też matkę

Na samym początku swojej serialowej kariery w "M jak Miłość" Kacper Kuszewski musiał zmagać się z osobistą tragedią. Utrata matki pogrążyła artystę w żałobie. Z pomocą w tych trudnych chwilach przyszła mu serialowa matka, postać grana przez Teresę Lipowską. Czy serialowa matka może zastąpić prawdziwą? - Kacpra przede wszystkim szalenie cenię. Zawsze był kulturalny, bardzo grzeczny, co mnie niezwykle ujęło. Na samym początku kręcenie serialu umarła mu matka. I wtedy, w tych najtrudniejszych dniach, jakoś go przygarnęłam do serca. I powstała między nami naprawdę bardzo serdeczna atmosfera. Kibicuje mu we wszystkim co robi - komentuje aktorka Kacpra Kuszewskiego ponownie czeka żałoba. Miejmy nadzieję, że uda mu się wypełnić pustkę po stracie ikony z czasów dorastania. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wczoraj Kora, dzisiaj on. Nie zyje kolejna ikona polskiej muzyki
  2. M jak Miłość nie będzie już takie samo. Odchodzi największa gwiazda
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News