„M jak miłość” obchodziło niedawno swoje 18. urodziny. Z tej okazji wiele portali postanowiło pokazać fanom serialu jak na przestrzeni tych lat zmienili się aktorzy produkcji. Jednak na jednym z nich w komentarzach wybuchła prawdziwa awantura przez jedną małą pomyłkę.

„M jak miłość” Emitowane jest niezmiennie na antenie programu TVP2. W każdym tygodniu oczywiście poza przerwą wakacyjną możemy oglądać przynajmniej dwa odcinki tej już kultowej produkcji. Nie da się ukryć, że 18 lat bez przerwy w nadawaniu to naprawdę imponujący wynik, zwłaszcza że oglądalność wciąż plasuje się na naprawdę wysokim poziomie. Jednak pytanie brzmi, co tak rozwścieczyło internautów?

„M jak miłość” internauci wywołali prawdziwą burzę

Trzeba przyznać, że wielu aktorów występujących w tym serialu naprawdę bardzo się zmienili przez te 18 lat. Nie ma się przecież co dziwić, bo jest to naprawdę kawał czasu. Zapewne bez problemu znajdziemy wielu fanów serialu, którzy sami jeszcze nie przeżyli tyle lat. Natomiast inni odtwórcy serialowych ról nie zmienili się praktycznie w ogóle.

Jednak to nie o wygląd aktorów mają pretensję internauci. Chodzi bowiem o pomyłkę serwisu Poletk.pl, który omyłkowo podał datę zakończenia współpracy Małgorzaty Kożuchowskiej jako 2001 rok.

– Małgorzata Kożuchowska pożegnała się z „M jak miłość” w 2001 roku. Jej odejście z produkcji rozeszło się w sieci dużym echem, a scena, kiedy wjechała samochodem w kartony i zmarła doczekała się wielu parodii. Mostowiakowa zmarła w wyniku pęknięcia tętniaka po wypadku samochodowym – czytamy.

Jest to jednak mała pomyłka, która mogła zdarzyć się dosłownie każdemu, ponieważ Kożuchowska odeszła z serialu w 2011 roku. Jednak internauci dosłownie rzucili się na ten portal niczym wataha wygłodniałych wilków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Te gwiazdy rzuciły alkohol! Jak pokonały nałóg?

Wściekli fani w natarciu

– Co to za brednie. Kożuchowska odeszła z serialu dużo później – pisze jeden z internautów.

– Serial istnieje od 2000 roku a Kożuchowska pożegnała się w 2001 roku. Ale się nagrała – czytamy.

Ciężko nie odnieść wrażenia, że reakcja ze strony internautów jest w tym przypadku dosyć wyolbrzymiona. Niestety bardzo często zapominamy, że wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, którym zdarza się popełnić błąd. Zdecydowanie tak mała pomyłka nie zasłużyła na tak dobitne piętnowanie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Kozidrak będzie wściekła. Ujawniono jej największy kompleks
  2. Ujawniono lubieżny, seksualny list księżnej Diany! Napisała przed śmiercią
  3. Wszyscy znowu mówią o córce Kaczyńskiej! Matka aż puchnie z dumy
  4. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  5. Zamykają je żywcem w “grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy

"M jak miłość": Gwiazdy serialu, które opuściły nas w ostatnich latach

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.