Wielki skandal w "M jak miłość". Ula tuż przed ślubem popełni największą możliwą okropność

Wielki skandal w "M jak miłość". Ula tuż przed ślubem popełni największą możliwą okropność Źródło: Facebook/M jak Miłość

"M jak Miłość" znów zaskoczy swoich fanów. Przed ślubem Uli Mostowiak wydarzy się ogromny skandal. Lubiana bohaterka dopuści się okropnego czynu. Widzowie nie podejrzewali, że coś takiego może się wydarzyć.

"M jak Miłość" nie przestaje trzymać swoich widzów w napięciu. Już wkrótce fani popularnej telenoweli TVP będą świadkami kolejnego skandalu w Grabinie. Tym razem główną rolę odegra w nim Ula Mostowiak (Iga Krefft), która właśnie przygotowuje się do ślubu ze swoim narzeczonym Bartkiem (Arkadiusz Smoleński). 

Ula ma za sobą wiele dramatycznych zwrotów akcji w życiu uczuciowym. Najpierw była nieszczęśliwie zakochana w narzeczonym i późniejszym mężu swojej przybranej siostry Natalii, później zostawiła policjanta Janka tuż przed ślubem, a w końcu związała się z byłym kryminalistą Bartkiem. Wydawało się, że córka Marka Mostowiaka w końcu odnajdzie upragnioną stabilizację i rozpocznie szczęśliwe, rodzinne życie. Rzeczywistość może wyglądać zupełnie inaczej.

Skandal w "M jak Miłość". Ula zdradzi narzeczonego tuż przed ślubem

Wiele wskazuje na to, że historia może się powtórzyć. W serialu "M jak Miłość" szykuje się ogromny skandal. Ula od pewnego czasu zaczęła ponownie interesować się byłym narzeczonym. Często odwiedza Janka (Tomas Kollarik) i najwyraźniej chce odnowić relację z nim. W jednym z nadchodzących odcinków "M jak Miłość" między byłymi kochankami dojdzie do czegoś więcej. 

Bartek dowie się o tym, że jego przyszła żona znów spotkała się z Jankiem. Jednak tym razem była to impreza w pubie, podczas której para miała się obściskiwać. Przyczyną takiego zachowania miał być nadmiar alkoholu, jednak przyszły mąż Uli wpadnie w szał, kiedy dowie się o tym skoku w bok. Szykuje się najprawdziwszy skandal.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zdrada w "M jak Miłość". Czy Bartek wybaczy Uli?

Nie wiadomo, jak potoczą się dalsze losy bohaterów. Ostatnie przygotowania do ceremonii mogą zostać przerwane przez skandaliczne wiadomości na temat zachowania przyszłej panny młodej. Bartek odwiedzi swojego rywala i kategorycznie zabroni mu udziału w zbliżającej uroczystości.

Już wkrótce widzowie serialu "M jak Miłość" przekonają się, jaki będzie finał sercowych rozterek Uli Mostowiak i czy planowany ślub pary się odbędzie. Bohaterka jest znana ze swoich kontrowersyjnych decyzji i tym razem również może wszystkich zaskoczyć.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Prorok z zagranicy przeraził Polaków. Zapowiada nagłą zagładę milionów ludzi, wkrótce ma wydarzyć się najgorsze
  4. Nadchodzi prawdziwa groza. Nawet tragedie i katastrofy z wizji Jackowskiego są mniej przerażające
  5. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj
  6. Potężne trzęsienie ziemi!

źródło: Super Express

 

 

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News