Media: Producenci obrzydliwie upokorzyli gwiazdę M jak Miłość. Dostała od nich ŻENUJĄCY list

Media: Producenci obrzydliwie upokorzyli gwiazdę M jak Miłość. Dostała od nich ŻENUJĄCY list

M jak miłość to bardzo popularny serial. Nie brak w jego obsadzie aktorów, którzy od lat grają w produkcji i są cenieni przez fanów. Jedna z nich pochwaliła się, jak upokorzyli ją producenci serialu. Dostała od nich żenujący list. Powinni o to dokładniej zadbać.

M jak miłość to bardzo popularny serial w polskiej telewizji. Od lat gości na ekranach milionów widzów w całym kraju. Jest jedną z najpopularniejszych produkcji w Polsce i nie spada z podium. Jedna z aktorek, która w nim gra została obrzydliwie upokorzona przez producentów. Dostała od nich naprawdę żenujący list, ktoś powinien o to dokładnie zadać, zanim go wysłał. Produkcja Telewizji Polskiej już od 18 lat przyciąga fanów przed ekrany telewizorów. O godzinie 20.55 miliony polaków zasiadają do obejrzenia tego już kultowego serialu. Wielu z nas chce poznać co nowego dzieje się u Mostowiaków, Chodakowskich, Rogowskich czy Zduńskich. Ich historie wciągają licznych widzów, a fabuła potrafi cały czas zaskakiwać. Tak, jak fabuła serialu zaskakuje widzów serialu, tak i producenci potrafią to zrobić. Zazwyczaj w pozytywny sposób, gdyż to oni dbają o to, aby serial przypadł do gustu osobom przed ekranami telewizorów, a aktorzy mogli pracować w dogodnych warunkach. Tylko wtedy będą mogli dać z siebie wszystko. Niestety czasami zaliczają wpadki i to wręcz kuriozalne.

M jak miłość - producenci upokorzyli aktorkę

Pewna aktorka gra w serialu od 2007 roku. Mowa o Idze Krefft, która wciela się w rolę Urszuli Mostowiak. To jedna z bardziej lubianych postaci w produkcji. Dostała listowne zaproszenie na świętowanie 18 urodzin serialu "M jak miłość". Początkowo wszystko wyglądało pięknie - w końcu jest już w obsadzie od lat i należy jej się zaproszenie na bankiet. Cały pozytywny nastrój popsuł jeden mały szczegół.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Treść zaproszenia, jakie dostała Iga Krefft, brzmi następująco: - Tadeusz Lampka, producent serialu "M jak Miłość" ma zaszczyt zaprosić panią Igę Kreft na uroczysty bankiet z okazji osiemnastolecia serialu - napisano w zaproszeniu. Wprawne oko zapewne już dostrzegło, gdzie tkwi błąd. Tak upokorzyć aktorkę, która gra od lat w serialu to naprawdę wstyd. Ten, kto pisał zaproszenia, źle napisał nazwisko Krefft i zapomniał o jednej literce "f". To naprawdę wstyd popełnić taki błąd przy wysyłaniu zaproszeń. m jak miłość Screen InstagramZOBACZ TAKŻE:
  1. Ta to ma tupet! Doda jednym zdaniem wbiła go w ziemię jak kiepa
  2. Donald Tusk będzie wściekły! Okrutnie zaatakowali jego ciężarną córkę
  3. Była ikoną TVP, kochały ją miliony Polaków. Tego żałuje najbardziej na świecie
  4. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  5. Znaki zodiaku, które stworzą długi i szczęśliwy związek. Prawdziwi szczęściarze!
Następny artykuł