Zdruzgotana Kinga z „M jak miłość” ujawnia przerażającą prawdę. To już koniec, on umiera

Zdruzgotana Kinga z „M jak miłość” ujawnia przerażającą prawdę. To już koniec, on umiera

"M jak Miłość", serial TVP emitowany będzie dobijał właśnie do 1446 odcinka. Znana postać jest na łożu śmierci, bardzo ciężko przeżywa to serialowa Kinga.

"M jak Miłość" w 19 sezonie wprowadza coraz to kolejne wątki. O chorobie Kamila Gryca dowiedziała się Anka grana przez Weronikę Rosati. Obiecała, że nie będzie się dzielić swoją wiedzą na temat choroby jednego z bohaterów. Złamała jednak dane słowo, co wrzuciło wydarzenia na kolejny bieg. 

M jak Miłość szokuje w najnowszym odcinku. Kinga jest zdruzgotana.

Ania w końcu decyduje się opowiedzieć o chorobie Kamila. Posiadanie informacje wyjawia Kindze (Katarzyna Cichopek), która ze wszystkiego zwierzy się swojej przyjaciółce Magdzie (granej przez Annę Muchę). Obie spotkają się na spacerze, gdzie przekażą sobie informacje o chorobie serialowego bohatera.

Z początku Magda Marszałek nie będzie miała pojęcia, co chce przekazać jej zdruzgotana Kinga Zduńska. Spodziewała się, że jej Anka również przekazała wieści na temat stanu zdrowia Kamila. Ostatecznie Zduńska wyjawi wszystko przyjaciółce.

Magda była niegdyś związana z Kamilem, dlatego bardzo zmartwią ją otrzymane wieści. Po zakończeniu spotkania z Kingą zdecyduje się zadzwonić do Kamila. Ten jednak nie odbierze, więc Marszałek zostawi mu wiadomość na skrzynce głosowej.

- Cześć Kamil, tu Magda. Właśnie się dowiedziałam, że masz jakieś kłopoty ze zdrowiem. Odezwij się do mnie, bo zaczynam się martwić. Czekam na wiadomość, buziaki - taki komunikat nagrała Magda na skrzynce głosowej Kamila.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co jeszcze wydarzy się w 1446 odcinku M jak miłość?

Dwóm seniorom kompletnie odbije na punkcie nowej niani dzieci Zduńskich. Emeryci Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński) i Zbyszek Filarski (Andrzej Precigs) zapiszą się specjalnie na zajęcia fitness, aby móc podglądać instruktorkę Nadię Witecką (Aleksandrę Chapko) - co ciekawe, będą jedynymi mężczyznami w grupie. 

Krystyna (Hanna Mikuć) postanowi złożyć wizytę na Deszczowej, żeby pomóc Kindze i zrugać Wojtka oraz Zbyszka za ekscesy na zajęciach fitness. Obaj seniorzy kompletnie nie będą spodziewali się wizyty Krysi. Ci będą próbowali się bronić, ale nie unikną reprymendy od Krystyny, która skompromituje krnąbrnych emerytów w obecności Nadii i doprowadzi ich do porządku. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską, co się stało?
  2. Jan Englert ma poważne problemy ze ZDROWIEM?! Beata Ścibakówna walczy o męża
  3. Pilne informacje Polsatu. Policjanci otworzyli wersalkę 24-latka i zmroziło im krew w żyłach
  4. TVN: Dzisiaj w Polsce zacznie się coś dużo gorszego niż burza z piorunami. Zostało kilka godzin
  5. Pokazali, jak wygląda teraz Benedykt XVI. Gdy zobaczycie te zdjęcia, popłaczecie się
  6. Zamiast przysięgi odczytała SMS-y narzeczonego. Ślub zamienił się w głośne rozstanie

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News