Główny aktor odchodzi z M jak Miłość! Jego ostatnia scena wzrusza do łez

Główny aktor odchodzi z M jak Miłość! Jego ostatnia scena wzrusza do łez

M jak Miłość jest jednym z najpopularniejszych, a zarazem najdłużej emitowanych seriali w historii polskiej telewizji. Produkcja TVP zbiera widzów przed telewizorami już od 18 lat. Tyle samo czasu w serialu mogliśmy zobaczyć jednego z czołowych aktorów. Niestety, dla fanów, serialowy Marek Mostowiak postanowił odejść. Zdradził jednak, jak wygląda jego ostatnia scena, co wzrusza do łez.

Kacper Kuszewski grał postać Marka Mostowiaka od pierwszego odcinka. Lata spędzone na planie M jak Miłość nie tylko zżyły aktora z produkcją, ale też widzów z graną przez niego postacią. Po tak długim okresie fani serialu będą zawiedzeni, bowiem Kuszewski zrezygnował z grania w serialu a już niedługo dane nam będzie zobaczyć ostatnią scenę z aktorem. Ostatnie chwile tytułowy Marek Mostowiak spędzi na hucznym weselu. Na imprezie zgromadzona będzie cała rodzina bohatera. - Cieszyłem się, że akurat w tym dniu na planie pojawi się wielu aktorów z obsady, bo taka zbiorówka zdarza się rzadko. Wszystko zapowiadało się wspaniale - wyznaje aktor Serialowa rodzina Mostowiaków po 18 latach wspólnego grania stała się niemal prawdziwą. W związku z tym aktorzy przygotowali piękne pożegnanie, w którym nie przeszkodziła im nawet deszczowa pogoda. - Dostałem ogromny bukiet, a Teresa Lipowska wygłosiła krótkie, ale wzruszające przemówienie. Trwało to kilka minut, szybko się ze wszystkimi wyściskałem i ekipa wróciła do pracy, bo mieli jeszcze kilka scen do nagrania w tym deszczu - wyjawia Kuszewski.

M jak Miłość po wakacjach 2018. Co czeka widzów?

Kończy się okres wakacji, a wraz z nimi powtórki. Stacje przyszykowały nowe, jesienne ramówki. Poza nowymi produkcjami, doczekamy się również przedłużenia już istniejących, w tym M jak Miłość. Na co mogą liczyć fani serialu? Poza owianym tajemnicą odejściem Marka Mostowiaka nie zabraknie emocji, namiętności oraz akcji. Podobno szykuje się nowy romans między Joanną a Michałem. Mężczyzna wie, że kobieta jest wdową i będzie bardzo się starać, by zyskać uwagę Chodakowskiej. Będziecie oglądać?ZOBACZ TAKŻE:
  1. HIT! Magda Gessler tańczy, a internauci tarzają się ze śmiechu
  2. Agnieszka Chylińska martwi fanów. "Dzieje się z nią coś okropnego"
  3. Gwiazda TVN i TVP publicznie wpadła w szał! Została paskudnie oszukana
Następny artykuł