M jak Miłość od lat pozostaje jednym z najbardziej popularnych seriali polskiej telewizji. W ostatnim czasie producenci muszą się jednak zmagać z ogromnym kryzysem, gdyż serię opuszczają kolejne gwiazdy. Już wkrótce może do nich, niestety, dołączyć jedna z najpopularniejszych, najbardziej lubianych aktorek.

Chociaż M jak Miłość wciąż jest emitowane w Telewizji Polskiej, serial przechodzi prawdziwy kryzys. Ze współpracy zrezygnowała już bowiem między innymi Olga Frycz, a później także Kacper Kuszewski.

Czy Teresa Lipowska odejdzie z M jak Miłość?

Gwiazdy nie szczędziły produkcji słów krytyki. Widzowie byli oburzeni sposobem, w który twórcy serii mieli traktować zatrudnionych przez siebie aktorów. Doprowadzili ich ponoć do momentu, w którym po nawet 18 latach odchodzili z planu z ogromnym żalem i złością.

Jak twierdzą media plotkarskie, do grona artystów, którzy opuścili M jak Miłość, dołączy najpewniej także Teresa Lipowska. Aktorka od powstania serialu wcielała się w nim w rolę Barbary Mostowiak.

Fani są załamani rzekomą decyzją gwiazdy

Co ma wskazywać na fakt, iż Lipowskiej nie zobaczymy już w nowych odcinkach serii? Jej bohaterka zaczęła bowiem naukę języka angielskiego, który może jej się przydać przy rychłym wyjeździe do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszka jej córka, Małgosia.

Jeżeli Barbara rzeczywiście wyjechałaby z kraju, Lipowska zniknęłaby z planu na bardzo długi czas. Fani są więc przekonani, że artystka zdecydowała się pójść w ślady Kuszewskiego i ostatecznie naprawdę odejść z serialu.

ZOBACZ TAKŻE: Mąż Kory w fatalnym stanie. Smutne doniesienia mediów

ZOBACZ TAKŻE: Życie Dody ulegnie nieodwracalnej zmianie? Fani wstrzymali oddech

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda „Mam Talent” w krytycznym stanie trafiła do szpitala. Nareszcie zabrała głos

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda Polsatu przeraziła fanów: „Nawet jak umrę, to…”

Teresa Lipowska. Roman Kłosowski
Fot. YouTube/Kultowe Rozmowy
Teresa Lipowska M jak Miłość
Fot. VOD TVP
M jak Miłość
Fot. M jak Miłość TVP

Czy jesteś fanem serialu "M jak Miłość"?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Fani "M jak miłość" zatruwają życie tej pięknej aktorce! Dlaczego?


Ta dziewczynka to dziś wielka polska gwiazda... Która? Nie zgadniesz!

Zobacz również