M jak Miłość nie będzie już takie samo. Odchodzi największa gwiazda

M jak Miłość nie będzie już takie samo. Odchodzi największa gwiazda

M jak Miłość od lat pozostaje jednym z najbardziej popularnych seriali polskiej telewizji. W ostatnim czasie producenci muszą się jednak zmagać z ogromnym kryzysem, gdyż serię opuszczają kolejne gwiazdy. Już wkrótce może do nich, niestety, dołączyć jedna z najpopularniejszych, najbardziej lubianych aktorek.

Chociaż M jak Miłość wciąż jest emitowane w Telewizji Polskiej, serial przechodzi prawdziwy kryzys. Ze współpracy zrezygnowała już bowiem między innymi Olga Frycz, a później także Kacper Kuszewski.

Czy Teresa Lipowska odejdzie z M jak Miłość?

Gwiazdy nie szczędziły produkcji słów krytyki. Widzowie byli oburzeni sposobem, w który twórcy serii mieli traktować zatrudnionych przez siebie aktorów. Doprowadzili ich ponoć do momentu, w którym po nawet 18 latach odchodzili z planu z ogromnym żalem i złością. Jak twierdzą media plotkarskie, do grona artystów, którzy opuścili M jak Miłość, dołączy najpewniej także Teresa Lipowska. Aktorka od powstania serialu wcielała się w nim w rolę Barbary Mostowiak.

Fani są załamani rzekomą decyzją gwiazdy

Co ma wskazywać na fakt, iż Lipowskiej nie zobaczymy już w nowych odcinkach serii? Jej bohaterka zaczęła bowiem naukę języka angielskiego, który może jej się przydać przy rychłym wyjeździe do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszka jej córka, Małgosia. Jeżeli Barbara rzeczywiście wyjechałaby z kraju, Lipowska zniknęłaby z planu na bardzo długi czas. Fani są więc przekonani, że artystka zdecydowała się pójść w ślady Kuszewskiego i ostatecznie naprawdę odejść z serialu.

ZOBACZ TAKŻE: Mąż Kory w fatalnym stanie. Smutne doniesienia mediów

ZOBACZ TAKŻE: Życie Dody ulegnie nieodwracalnej zmianie? Fani wstrzymali oddech

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda „Mam Talent” w krytycznym stanie trafiła do szpitala. Nareszcie zabrała głos

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda Polsatu przeraziła fanów: „Nawet jak umrę, to…”

Teresa Lipowska. Roman Kłosowski Fot. YouTube/Kultowe Rozmowy Teresa Lipowska M jak Miłość Fot. VOD TVP M jak Miłość Fot. M jak Miłość TVP
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News