M jak Miłość: szokujący finał gorącego seksu. Tego nikt się nie spodziewał

M jak Miłość: szokujący finał gorącego seksu. Tego nikt się nie spodziewał Źródło:

M jak miłość: 1359 odcinek popularnego serialu Telewizji Polskiej przyniesie widzom nie lada gratkę. Gorący seks Pawła i Julki zakończy się ogromnym szokiem. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Kinga (w którą wciela się Katarzyna Cichopek) będzie namawiać Pawła (Rafał Mroczek), żeby otworzył się na nowe, romantyczne uczucie. Zasugeruje mu nawet, z kim powinien spróbować stworzyć nowy związek.

M jak Miłość: odc. 1359, streszczenie

- Wiem, że zostałeś bardzo zraniony, ale nie możesz zamykać się na to, co ci życie przynosi, rozumiesz? Dlaczego nie dałeś szansy sobie i Julce? Dlaczego nawet nie spróbowałeś? To taka dobra, wartościowa dziewczyna i jej naprawdę na tobie zależy - powie Kinga do Pawła.

Zduński weźmie sobie jej radę do serca i odwiedzi Julkę w jej mieszkaniu. Paweł przyniesie ze sobą ogromny bukiet kwiatów, co ogromnie ucieszy Julkę, która powita go wyjątkowo gorącym pocałunkiem. Wówczas para bardzo szybko przeniesie swoje pieszczoty do sypialni. Julka będzie bardzo szczęśliwa, ale wtedy stanie się coś, co na zawsze zrujnuje ich potencjalny związek. Paweł, który zaśnie przy jej boku, przez sen powie coś, czego Julka nigdy mu nie podaruje. Z jego ust padnie imię byłej żony. To będzie ogromnym wstrząsem dla Julki, która zrozumie, że ich relacja nie ma sensu, bo Zduński wciąż nie zapomniał o byłej ukochanej. Dziewczyna wymknie się z łóżka, a kiedy Paweł się obudzi, powie mu, że wyjeżdża za granicę i więcej się nie zobaczą.

- Koleżanka załatwiła mi pracę w Dublinie. Zaczynam w przyszłym tygodniu - powie Julka.

Ta wiadomość wstrząśnie Pawłem. Serce Zduńskiego ponownie zostanie złamane. Mężczyzna naprawdę miał szczerą nadzieję na rozwinięcie tej relacji. Polecane artykuły:
    1. To miała być rutynowa wizyta. Najsłynniejsza aktorka „M jak Miłość” operowana
    2. Chciał zrobić KRETYNÓW ze wszystkich! Wielkie oszustwo w „M jak Miłość”
    3. To nie serial, to smutna rzeczywistość. Aktorowi „M jak Miłość” grozi 8 lat więzienia
poll id="106"]
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News