Gwiazda "M jak Miłość" szczera do bólu. Fani nie mogą uwierzyć

Gwiazda "M jak Miłość" szczera do bólu. Fani nie mogą uwierzyć Źródło: Fot. TVP

M jak Miłość to najchętniej oglądany serial na antenie telewizyjnej dwójki. Rodzina Mostowiaków porywa serca Polaków od przeszło 18 lat, przez co zaskarbiła sobie pokaźne grono wiernych fanów. Widzowie są tak bardzo związani ze swoimi ulubionymi bohaterami, że aż ciężko uwierzyć im w to, że aktorzy na co dzień mogą mieć zupełnie inne oblicza, niż te przedstawione na ekranie.

M jak Miłość to dla wielu osób stały i niezmienny element życia codziennego. Scenarzyści dwoją się i troją, aby przekazywana historia była nie tylko ciekawa, ale przede wszystkim autentyczna. Sądząc po ostatniej wypowiedzi jednej z czołowych gwiazd serialu, scenarzyści zaliczyli w tej kwestii ogromny sukces.

Gwiazda M jak Miłość poraziła fanów. Tego się nie spodziewali!

Serialowa Basia uznawana jest nie tylko za wzór do naśladowania, ale i przykład perfekcyjnej pani domu, z którą do walki stanąć mogłaby nawet sama Małgorzatą Rozenek. Niestety, jak się okazuje, taki obraz Teresy Lipowskiej jest niesamowicie zakłamany. W rzeczywistości aktorka wręcz nie cierpi sprzątać i gotować! - Nie lubię i nigdy nie lubiłam gotować. Mimo że Barbara Mostowiak jest postrzegana jako dobra gospodyni, ja nie lubię zajmować się domem - szokująco wyznała kobieta. Jak się okazuje, obce też są jej porządki w ogródku. Gwiazda nie lubi także przesiadywania nad grządkami i pielenia ich z chwastów. Tego typu relaks zdecydowanie do niej nie pasuje - Nie lubię zresztą też przesiadywania w ogrodzie i pielenia – dodała serialowa Barbara.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystko robiła dla mężczyzn

Jak się okazuje, Teresa Lipowska potrafiła przezwyciężyć swoją niechęć do obowiązków domowych. Jej siłą i motywacją byli mężczyźni jej życia, którzy po powrocie do domu liczyli na ciepły posiłek i uprane ubrania. Teraz aktorka nie musi się tym wszystkim przejmować, co bardzo ją cieszy. - Jak miałam i męża i syna w domu to oczywiście gotowałam, sprzątałam i zajmowałam się wszystkim co kojarzy się polską gospodynią. Teraz jestem w domu sama i czuję się od tego wszystkiego zwolniona - opowiedziała pani Teresa. Szokujące wyznanie Teresy Lipowskiej jest tylko dowodem na to, że jej umiejętności aktorskie są na najwyższym poziomie. Nie każdy potrafi tak zaczarować i "oszukać" widza, aby ten w stu procentach uwierzył w autentyczność odgrywanej przez niego postaci.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO:
  1. Gwiazda Barw Szczęścia ciężko zachorowała. Groziło jej kalectwo, wiemy co się z nią teraz dzieje
  2. Niektóre aukcje WOŚP wbijają w ziemię. Nie uwierzysz, co wystawiono na licytacje
  3. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana
  4. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  5. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News