M jak Miłość po raz kolejny zmrozi swoim widzom krew w żyłach. W najnowszych odcinkach możemy spodziewać się strzałów, krwi i dużej ilości łez, bowiem jeden z bohaterów będzie próbował targnąć się na swoje życie. Co będzie tego powodem i jak to wszystko się zakończy?

M jak Miłość jest serialem którego scenarzyści zdecydowanie nie oszczędzają swoich fanów. W ostatnim czasie mogliśmy być obserwatorami bardzo wielu poważnych intryg i rozgrywek, jednak to co najgorsze dopiero przed nami. Zapierające dech w piersiach wydarzenia będą miały miejsce już w najbliższy poniedziałek. Dla wielu może to być prawdziwy szok.

M jak miłość. Padną strzały

W 1397 odcinku M jak Miłość na naszych oczach rozegra się prawdziwy, ludzki dramat. Zraniony przez miłość, los i Ulę Mostowiak Janek będzie walczył o życie! W poprzednim odcinku obejrzeć mogliśmy scenę w której chłopak nie wytrzymał presji i strzelił sobie w prosto w szyję. W najnowszym odcinku będziemy mogli śledzić jego dalsze losy.

Pogotowie ratunkowe zabrało Janka do szpitala w Gródku. Lekarze podjęli próbę ratowania jego życia jeszcze w karetce, dzięki czemu możemy mieć dobre wieści dla wszystkich prawdziwych fanów serialu – młody policjant przeżyje! Kula nie uszkodzi ani kręgosłupa, ani żadnych istotnych narządów wewnętrznych. Chłopak będzie miał niesamowicie dużo szczęścia. Uratowane życie może zawdzięczać jedynie swojej matce, która znalazła bezwładne ciało syna leżące na podłodze na komisariacie. Kobieta wezwała pomoc i dzięki temu zapobiegła ogromnej tragedii.

Wszystkiemu winna jest Mostowiakowa

Matka Janka nie będzie potrafiła w pełni cieszyć się swoim szczęściem. W momencie w którym w szpitalu pojawi się Ula Mostowiak, matka Janka nie wytrzyma i zacznie robić dziewczynie wyrzuty. Obarczy ją całą odpowiedzialnością za próbę samobójczą swojego syna, a następnie wyrzuci ją z sali.

– Co ty tu robisz?! Ty… Przez ciebie mój syn próbował się zabić! Nie masz prawa tu być… Wynoś się! – będzie krzyczała w kierunku byłej ukochanej swojego syna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dramatyczne wyznania gwiazd! Cierpią na psychiczne choroby

Cała w nerwach znów wróci nad łóżko Janka, do którego skieruje następujące słowa:

– Nigdy Ulce tego nie daruję, nigdy. Boże, ale dlaczego ty? Jak mogłeś? Ta dziewczyna nie jest ciebie warta… – będzie pytać swojego śpiącego syna

Czy Sobańska wybaczy rzekomej prowokatorce całego wydarzenia? A może Ula i Janek zostaną jeszcze szczęśliwą parą, tak jak miało to już kiedyś miejsce? To póki co jest owiane tajemnicą. Pozostaje jedynie śledzić najnowsze odcinki i przyglądać się temu co wymyślili dla nas scenarzyści. Jedno jest pewne – emocji nie zabraknie!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szokująca prawda o Martynie i Przemku! Skandal poza kulisami Ślubu od pierwszego wejrzenia
  2. Potężny skandal wokół „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Decyzja Polsatu ws. finału szokuje
  3. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  4. Duda ogłasza nowy program rozdawniczy! Wielkie pieniądze dla mnóstwa Polaków

Na pewno nie poznajesz tej znanej prezenterki! Tak zmieniały się gwiazdy TVP