Bohaterka "M jak miłość" straciła matkę. Koszmar

Bohaterka "M jak miłość" straciła matkę. Koszmar Źródło: Facebook/M jak Miłość

M jak Miłość ma dla swoich fanów przykrą niespodziankę. Jedna z lubianych bohaterek straci matkę w bardzo przykrych okolicznościach. Tego nikt się nie spodziewał.

M jak Miłość ciągle trzyma swoich fanów w napięciu. Po dramatycznym wydarzeniu, jakim było zabójstwo młodego policjanta Roberta, szykuje się kolejny wstrząs. Tym razem jedna z młodych bohaterek straci matkę. Okoliczności będą bardzo przykre. Widzowie TVP nie spodziewali się, że historia dziewczynki potoczy się w taki sposób.

Basia, w której postać wciela się Gabriela Raczyńska, jest adoptowaną córką Pawła Zduńskiego, którego gra Rafał Mroczek. W poprzednich sezonach dziewczynka walczyła, aby jej mama Ala i Paweł byli razem i stworzyli dla niej ciepły i kochający dom. Jej plan się powiódł, jednak sytuacja bardzo się skomplikowała. Ala, grana przez Olgę Frycz zdradziła Pawła i przeprowadziła się do Londynu. Byli małżonkowie dzielili się opieką nad córką.

Basia z M jak Miłość straci matkę. Ogromny dramat dziewczynki

Fani serialu M jak Miłość nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Od początku było jasne, że Basia woli przebywać ze swoim przybranym tatą w Polsce. Jednak małżonkowie wspólnie wychowywali córkę i dziewczynka spędzała również dużo czasu z matką w Londynie. W kolejnych odcinkach okaże się jednak, że Ala, matka Basi podejmie druzgocącą decyzję.

Kobieta poinformuje Pawła, że nie zabierze już Basi do Londynu, bo nie ma dla niej czasu. Jej związek z kochankiem Markiem przechodzi kryzys, dlatego Ala pragnie skupić się na jego ratowaniu. Dziewczynka zejdzie na dalszy plan w jej życiu. Dla dziewczynki będzie to ogromny cios. Poczuje, że straciła matkę na zawsze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Matka potraktowała ją jak rzecz. Basia utraciła mamę

Ala potraktowała swoją córkę jak przedmiot. Wiadomo, że matka poinformuje o swojej decyzji podczas rozmowy telefonicznej. Dla Basi będzie to cios w samo serce. Dziewczynka pogrąży się w rozpaczy, ale na szczęście będzie ją wspierał Paweł i jej przyjaciel Damian. 

Paweł Zduński ani przez chwilę nie będzie miał wątpliwości. Zgodzi się zaopiekować Basią tak długo, jak będzie to konieczne. Zachowanie byłej partnerki bardzo go oburzy. Trudno uwierzyć, że przybrany ojciec kocha dziecko bardziej, niż rodzona matka. Nie ma wątpliwości, że w najbliższym czasie fanów M jak Miłość czeka wiele emocji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobiety lepiły się do Zbigniewa Wodeckiego jak muchy! Ale to właśnie ona była jego największą miłością
  2. Cała prawda o mężu Magdy Gessler! Opadnie wam szczęka, jak dowiecie się, gdzie mieszka!
  3. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"
  4. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  5. Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż
  6. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News