Załamujące informacje dla fanów "M jak miłość". Kolejny uwielbiany bohater umrze w męczarniach

Załamujące informacje dla fanów "M jak miłość". Kolejny uwielbiany bohater umrze w męczarniach Źródło: Facebook/M jak Miłość

"M jak Miłość" wciąż trzyma swoich widzów w napięciu. Wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie umrze kolejny bohater. Lekarze nie dają mu żadnych szans, a fani popularnego serialu TVP są załamani tymi informacjami.

"M jak Miłość" nie ma dla swoich fanów dobrych wiadomości. Ostatnie odcinki popularnej telenoweli TVP były pełne dramatycznych wydarzeń, a już wkrótce bohaterowie serialu będą musieli zmierzyć się z kolejną tragedią. Niedawno do grona bohaterów ponownie dołączył Kamil Gryc (Marcin Bosak), który wiele lat temu dał się poznać jako jeden z największych lekkoduchów w "M jak Miłość".

Szybko jednak okazało się, że powrót uwielbianego bohatera wiąże się z bardzo bolesną historią. Kamil jest śmiertelnie chory. Stwierdzono u niego nowotwór mózgu, a lekarze nie dają mu szans na przeżycie. Według ostatniej diagnozy, zostało mu zaledwie kilka miesięcy życia. Mężczyzna powrócił po latach, aby naprawić błędy młodości.

Załamujące informacje dla fanów "M jak Miłość". Życie uwielbianego bohatera wisi na włosku

Kamil powrócił, aby spędzić resztę życia z dawną ukochaną. Z Magdą (Anna Mucha) rozstał się wiele lat temu i dziś bardzo żałuje swojej pochopnej decyzji. Dawna miłość jest już w szczęśliwym związku z innym mężczyzną, jednak Kamil jest nadal bliski jej sercu. Kobieta będzie chciała mu towarzyszyć w tych dramatycznych momentach.

Wiadomo, ze mężczyzna przejdzie poważną operację mózgu. W 1449 odcinku serialu "M jak Miłość" Kamil obudzi się po zabiegu, jednak lekarskie diagnozy nie będą pozostawiały żadnych złudzeń. Chory na nowotwór mężczyzna będzie musiał pogodzić się z tym, że zostało mu bardzo niewiele czasu. Dla fanów popularnej telenoweli TVP to najprawdziwszy cios.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Operacja się udała, jednak lekarze nie pozostawiają złudzeń

Udana operacja Kamila nie jest jeszcze powodem do świętowania. Lekarz prowadzący będzie przekonany, że nowotwór wkrótce powróci i może uderzyć w organizm chorego ze zdwojoną siłą. Jest bardzo prawdopodobne, że uwielbiany bohater "M jak Miłość" będzie strasznie cierpiał przed śmiercią.

Mężczyzna dostanie również inne zalecenie od lekarza:

- Lepiej niech pan nie odkłada marzeń na potem - powie chirurg. 

Nie jest tajemnicą, że największym marzeniem Kamila jest odzyskanie dawnej ukochanej. Mimo swojej choroby nie zamierza poddać się w walce o serce Magdy. Fanów popularnej telenoweli czekają wkrótce ogromne emocje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia w życiu gwiazdy TVN! Jej półtoraroczny syn walczył z PRZERAŻAJĄCYM rakiem mózgu! Lekarze nie dawali mu żadnych szans na przeżycie
  2. Meghan Markle URODZIŁA! Znamy PŁEĆ dziecka!
  3. Dramat w przestworzach. Samolot stanął w płomieniach, wszyscy pasażerowie nie żyją
  4. TVN przekazał tragiczną wiadomość. Koszmarny wypadek, zginęli wykonując swoją pracę
  5. Mama małej Madzi z Sosnowca pilnie przeniesiona. Jej życiu zagrażało niebezpieczeństwo?

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News