Nadchodzą finałowe odcinki M jak Miłość. Ślubu jednak nie będzie?

Nadchodzą finałowe odcinki M jak Miłość. Ślubu jednak nie będzie? Źródło: youtube.com/N P S

"M jak miłość" niedługo zniknie na okres wakacyjny z telewizyjnej ramówki. Zasmuci to na pewno wiernych fanów serialu, ale da sporo czasu do uspokojenia emocji. Najbliższe odcinki pozostawią wszystkich widzów w niepewności.

"M jak miłość" nie pozostawi telewidzom wyboru - będą musieli wziąć dobre środki na ból głowy, bo najbliższe odcinki mogą wyprowadzić ich z równowagi. Chodzi o zbliżający się ślub Uli i Bartka. Finałowe odcinki, a póki co ich zwiastuny, nie wyglądają zbyt pozytywnie.

"M jak miłość" - serce Igi należy do kogoś innego?

Fani pary granej przez Igę Krefft i Arkadiusza Smoleńskiego mogą się zdenerwować i rozczarować. Między zakochanymi dojdzie do mało przyjemnej sytuacji, która okryje ich związek płaszczem niepewnej przyszłości. Iga będzie zrozpaczona.

Córka Marka już wcześniej miała obawy i wątpliwości co do swojego zamążpójścia z Bartkiem. Chodzi o Janka, który jak się okazuje nadal jest dla niej szalenie ważny. Uświadomi sobie to po tym, gdy na służbie Janek stanie oko w oko z mężczyzną celującym do niego z pistoletu. Skończy się nawet na jej wizycie na komisariacie, by zapytać się o stan zdrowia mężczyzny i by zapewnić, że nadal są przyjaciółmi, a jej ślub niczego nie zmienia.

Ula postawiona pod ścianą. Dostała ultimatum

Bartek w jednym z finałowych odcinków serialu zobaczy film z sylwestrowej nocy i wywnioskuje, że Ula nadal coś czuje do Janka. Wybuchnie agresywna kłótnia, przez którą cała uroczystość może się nie odbyć. Ostatecznie narzeczeni dojdą do jakiegoś porozumienia, ale złe nastroje i emocje nie miną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z tego powodu Bartek odwiedzi Janka i powie mu, że nie da sobie zniszczyć najważniejszej uroczystości w życiu. Potem powie Uli, że jeśli następnego dnia po wieczorze panieńskim nie zjawi się przed ołtarzem, to oznacza to dla niego, że nie chce spędzić z nim życia "na wyłączność". Zaznaczył również, że on jest na to gotowy i bez względu na okoliczności zjawi się w kościele.

Nie wiadomo jeszcze jak postąpi Janek oraz czy Ula podejmie się ostatniej rozmowy z nim, zanim na resztę życia zwiąże się z Bartkiem. Poza tym pod znakiem zapytania jest kwestia tego, czy Bartek udobrucha swoją narzeczoną i udowodni, że jest odpowiednim kandydatem na męża.

  1. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Dramat Poli Raksy. Legendarna aktorka w bardzo GORZKICH słowach podsumowała swoją karierę. Będziecie płakać
  3. Afera wokół żony Sławomira na festiwalu Polsatu. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, ona wystąpiła bez bluzki?!
  4. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  5. Awantura w pałacu. Zalana łzami księżna Kate spakowała walizki i się wyniosła
  6. Przerażający wypadek w Małopolsce. Autokar stanął w płomieniach, w środku 70 osób

Źródło: RMF FM

Następny artykuł