Ślub Uli legnie w gruzach? Niespodziewany zwrot akcji w "M jak miłość"

Ślub Uli legnie w gruzach? Niespodziewany zwrot akcji w "M jak miłość" Źródło: Screen/youtube/N P S

"M jak miłość" kolejny raz zaskakuje swoich widzów. Wszyscy z niepokojem i napięciem czekają na ślub uwielbianej Uli, ostatecznie jednak może w ogóle do niego nie dojść. Czeka nas niespodziewany zwrot akcji.

"M jak miłość" robi wszystko, by w dobie popularności seriali, nie tracić oglądalności w walce z konkurencją. Fabuła staje się coraz bardziej zagmatwana i emocjonująca, a zawiłe losy bohaterów spędzają sen z powiek wielu widzom. TVP staje na głowie, by produkcja ciągle przynosiła oczekiwany dochód, na co dowodem będą już najbliższe odcinki.

Od tygodni fani z wielkim niepokoją śledzą miłosne perypetie Uli oraz Bartka, którzy powoli przygotowują się do ślubu. Z pewnością wiele osób spodziewało się, że twórcy serialu "M jak miłość" postawią przed parą jeszcze jakieś wyzwanie, nikomu jednak na pewno do głowy nie przyszedł tak wstrząsający scenariusz. Ceremonia może ostatecznie się nie odbyć. 

Ula z "M jak miłość" odwiedzi swojego byłego chłopaka

Ula odwiedzi swojego byłego, by przekonać go do pojawienia się na jej ślubie. Janek usłyszał o nim podczas zabawy sylwestrowej, gdzie Bartek bezmyślnie powiedział o zbliżającej się uroczystości. Para nie tak chciała poinformować bliskich o najważniejszym dniu w ich wspólnym życiu, jednak było już za późno. Były ukochany od razu głośno stwierdzi, że się tam nie zjawi. 

- Nie przejmuj się, nie przyjdę - powie ostro.

- Ale mi właśnie chodzi o to, że ja bym chciała, żebyś ty przyszedł - będzie przekonywała go dziewczyna. 

Na zachętę przyniesie mu słoik bigosu od babci, chłopak jednak nie da się przekonać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nadchodząca ceremonia może się nie odbyć. Czy dojdzie do zwrotu akcji? 

Gdy Ula będzie zbierała się już do wyjścia, Janek stwierdzi, że ona go po prostu nie rozumie. 

- Nie wzięłaś pod uwagę tylko jednego. Tego, że przez cały czas bym myślał, dlaczego to nie ja stoję u twojego boku - powie. 

Wtedy do Uli dotrze, że policjant wciąż ją kocha i jest po prostu zazdrosny. Zmieni temat, złoży mu życzenia urodzinowe i pocałuje go w policzek. Niestety całą sytuację zobaczy Sonia, która nabierze pewności, że Ula również kocha swojego byłego. Czy teraz zrobi wszystko, by zniszczyć nadchodzącą ceremonię? Ten zwrot akcji może zniszczyć wszystko, na co para pracowała bardzo długo. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Jaka fryzura ODMŁADZA po 50? Odejmij sobie lat włosami
  3. Nowa ostro przesadzona stylizacja 14-letniej Roksany właśnie wywołała piekielną burzę
  4. Decyzja młodej matki rozjuszyła księdza. Tuż przed porodem i od razu po zaczął żenujące kazania w kierunku Moniki
  5. Anna Mucha szaleje bez stanika. Długo nie zapomnicie tych widoków (Zdjęcia)
  6. TVN przekazał porażające alarmy pogodowe wydane przez służby. Nadciąga zagrożenie

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News