Ślub, na który wszyscy czekali odwołany. Widzowie "M jak miłość" nie mogą uwierzyć

Ślub, na który wszyscy czekali odwołany. Widzowie "M jak miłość" nie mogą uwierzyć Źródło: screen/YouTube/TVP VOD

"M jak Miłość" znów wywoła ogromne emocje. Planowany od wielu tygodni ślub nie odbędzie się. Widzowie kultowego serialu TVP nie spodziewali się takiego rozwoju wydarzeń.

"M jak Miłość" po raz kolejny zaskoczy swoich widzów. Fani w napięciu czekali na ślub serialowej pary. Uroczystość była planowana od wielu tygodni. Wszystko wskazuje jednak na to, że losy lubianych bohaterów potoczą się zupełnie inaczej, niż można było się spodziewać. Rozwój wypadków okaże się ogromnym zaskoczeniem.

Ula Mostowiak, w której postać wciela się Iga Krefft, ma zamiar poślubić swojego narzeczonego Bartka, którego gra Arkadiusz Smoleński. Wszystko jest już zaplanowane. Do Grabiny miał nawet przyjechać Marek Mostowiak, który niedawno wyemigrował z rodziną do dalekiej Australii. Przyszłą pannę młodą ogarną jednak wątpliwości. Nie będzie pewna, czy ślub z ukochanym rzeczywiście jest spełnieniem jej marzeń.

Ślub w "M jak Miłość" odwołany. Widzowie zaskoczeni

Perspektywa zbliżającego się ślubu wywoła ataki paniki i strachu bohaterki "M jak Miłość". Ze swoich wątpliwości zwierzy się jedynie swojej siostrze Natalii, w której rolę wciela się Marcjanna Lelek. Powie jej o dręczących ją wątpliwościach i wyzna, że wciąż czuje coś do swojego byłego narzeczonego.

Wybory Uli mogą wydawać się widzom serialu "M jak Miłość" dość skrajne. Jeszcze kilka miesięcy temu młoda kobieta była narzeczoną policjanta. Dziś chce zostać żoną mężczyzny, który ma kryminalną przeszłość. Z Bartkiem łączy ją co prawda namiętne uczucie, jednak jego kryminalna przeszłość regularnie daje o sobie znać i jest przyczyną wielu zmartwień dziewczyny. Mimo wszystko Ula zdecydowała się na ślub, jednak jej decyzja okazała się najwyraźniej zbyt pochopna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ula nie chce ślubu z Bartkiem. Myśli o dawnym narzeczonym wracają

Decyzja o przełożeniu ślubu zapadnie w 1444 odcinku serialu "M jak Miłość". To właśnie wtedy kobieta dojdzie do wniosku, że nie jest gotowa, aby stanąć przed ołtarzem. Kocha swojego narzeczonego, jednak nie jest gotowa na tak radykalny krok. Siostra poradzi jej, aby przełożyła ceremonię. Może się okazać, że kolejnego terminu już nie będzie.

Powodem jej wątpliwości jest również Janek, dawny narzeczony. Dziewczyna przyzna się, że ciągle myśli o przeszłości. Jej decyzja będzie przyczyną wielu dramatycznych wydarzeń. Widzowie popularnego serialu TVP mogą mieć pewność, że w majowe odcinki "M jak Miłość" dostarczą wielu emocji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę
  6. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

źródło: Super Express

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News