Seksualny skandal na plebanii w "M jak miłość". Kochanki pod dachem księdza

Seksualny skandal na plebanii w "M jak miłość". Kochanki pod dachem księdza Źródło: TVP

"M jak miłość" nieuchronnie zbliża się do swojego jubileuszowego odcinka. Powoli, aczkolwiek zauważalnie fabuła serialu staje się coraz bardziej emocjonująca. Już wkrótce widzowie będą świadkami kolejnego zawirowania, tym razem związanego ze skandalem na plebanii.

"M jak miłość", jako najchętniej oglądany przez widzów serial w Polsce, budzi ogromne emocje z każdym odcinkiem. Dwumilionowa widownia to nie lada wynik w świecie polskiej telewizji, jednak jest to również zobowiązujące dla twórców, gdyż nie należy do prostych zadań utrzymać serial na poziomie co najmniej zadowalającym dla tak wielkiej liczby fanów. Powoli produkcja zbliża się do swojego jubileuszowego odcinka (1500).

Już w najbliższym, 1439 odcinku serialu widzowie będą świadkami kolejnego zawirowania w życiu rodziny Mostowiaków oraz ich otoczenia. Tym razem w centrum znajdzie się sam ksiądz proboszcz (grany przez Macieja Damięckiego), a także jego siostrzeniec Robert. Na plebanii może wybuchnąć prawdziwa seksafera.

"M jak miłość": seksafera na plebanii?

Wiadomo, ze w najbliższym odcinku ksiądz proboszcz niespodziewanie spotka młodą kobietę w dość nieprzyjemnej sytuacji - kobieta będzie płakała pod bramą plebanii. Ksiądz, jak na niego przystało, zaproponuje kobiecie rozmowę i w ten oto sposób dowie się porażającej rzeczy o swoim siostrzeńcu. Jak się okaże, Robert sprowadza sobie do domu wujka coraz to nowsze kobiety, o czym nie raczy go nawet poinformować. Ta sytuacja wstrząśnie księdzem, a być może nawet wpłynie na jego reputację.

Robert, sprowadzający kochanki na plebanię, które potem pozostawia bez serca, nie będzie mógł ujść przed konfliktem z wujkiem. Ksiądz będzie wściekły, że jego siostrzeniec w tak bezczelny sposób rani kobiety raz po raz. Mimo wszystko dalej ma dobrą opinię o siostrzeńcu, który jego zdaniem ma dobre serce, ale robi straszne głupoty. Ksiądz nie można znaleźć odpowiedzi na pytanie, dlaczego tak się dzieje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy jednak jego wiara ma uzasadnienie? Zachowanie Roberta sprawi, że będzie można mieć ku temu wiele wątpliwości. W wyniku kolejnych złych decyzji mężczyzna ponownie zostanie przyłapany na pewnej rzeczy, na której na pewno nie chciałby być zauważony przez członka rodziny. W jej następstwie ksiądz zacznie mieć w końcu poważne wątpliwości, czy aby na pewno miał słuszność pokładając tyle zaufania w swoim siostrzeńcu.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Nie żyje brytyjski aktor. Śledczy podejrzewają zabójstwo na zlecenie!
  2. Zbigniew Wodecki miał romans z piękną aktorką? Podobno ukrywał to przed całym światem
  3. 3-letnia córka nie miała siły pozować do zdjęć na Instagrama. Okrutna reakcja matki
  4. "Nie możemy w to uwierzyć". Sławomir Malicki nie żyje
  5. Policja pozwoliła Pudzianowskiemu na burdę w hotelu? Nowe fakty w sprawie
  6. Siedział przy otwartej trumnie żony. To co się wydarzyło, poruszyło nas do głębi

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News