M jak Miłość się rozpada. Odchodzi gwiazda serialu

M jak Miłość się rozpada. Odchodzi gwiazda serialu Źródło: Fot. Screen YouTube ("M jak Miłość" TVP)

Do mediów dotarły właśnie informacje, które bez wątpienia zaciekawią fanów kultowego "M jak Miłość". Jak się bowiem okazuje, znana z serii aktorka zdecydowała się przejść do popularnej produkcji Polsatu. W jaką rolę wcieli się w serialu "W rytmie serca"?

Ilona Lewandowska grała w "M jak Miłość" Anetę, która była zdecydowanie bohaterką negatywną. Widzowie przywiązali się jednak do jej postaci, dlatego trudno będzie im pogodzić się z faktem, że zdecydowała się ona przejść do konkurencji TVP.

Gwiazda odchodzi z "M jak Miłość"

Już wkrótce Lewandowska pojawi się bowiem w serialu "W rytmie serca" telewizji Polsat. Zagra ona Sandrę, pacjentkę Adama, która naprawdę namiesza także w jego życiu prywatnym. - Po raz kolejny jest coś takiego w tym moim aktorstwie, że zostałam obsadzona jako bohaterka negatywna. Natomiast prywatnie jest zupełnie inaczej, więc przez to jest ciekawie i z tego się cieszę - ujawniła w rozmowie z Party.pl artystka. - Bohaterka pojawi się najpierw w życiu Adama, jako lekarza. Uda się do niego po konsultację medyczną. Ma zrobić na nim wrażenie i namieszać w życiu Adama i Marysi. Myślę, że to będzie niemała rewolucja. Na pewno będzie interesująco - dodała także Lewandowska.

Co na to fani?

Czas pokaże, czy widzom spodoba się nowe aktorskie wcielenie artystki. Ona sama wydaje się zdecydowanie podekscytowana czekającymi ją wyzwaniami zawodowymi. Warto zaznaczyć, że Lewandowska jest kolejną gwiazdą, która w ostatnim czasie opuściła "M jak Miłość". Podobną decyzję podjęli także Olga Frycz oraz Kacper Kuszewski. Fani są więc niezwykle zmartwieni tym, co ostatecznie stanie się z uwielbianą przez nich produkcją. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kariera Martyny Wojciechowskiej zadrżała w posadach. Wszystko wywrócone do góry nogami
  2. Wyciągnęli jej to po latach! Gwiazda telewizji Polsat wstydziła się swojej tajemnicy
  3. Gwiazda Rancza przed Sądem! W tle ogromne pieniądze i straszny wypadek
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News