Niespodziewana zdrada w M jak Miłość. Najbardziej zgodny i udany związek rozpadnie się na naszych oczach

Niespodziewana zdrada w M jak Miłość. Najbardziej zgodny i udany związek rozpadnie się na naszych oczach Źródło: Fot. Instagram

M jak Miłość po raz kolejny zaskoczy swoich wiernych fanów. Chociaż wszystkim wydawało się, że limit nieszczęść jakie mogły mieć miejsce w tym serialu został już wyczerpany, to już w najbliższych dniach widzowie boleśnie przekonają się o tym, że jest zupełnie odwrotnie. Na naszych oczach rozegra się istny dramat.

M jak Miłość w ostatnich miesiącach nie oszczędza swoich sympatyków - pojawianie się byłych kochanek, rozstania, wyjazdy i poważne konflikty to tylko niektóre z lawirowań, które podniosły emocje związane z serialem do maksimum. Teraz widzowie staną w obliczu kolejnych, łamiących serce scen. Bezpowrotnie zakończy się pewien bardzo ważny etap.

M jak Miłość nie będzie już takie same. Drogi kolejnych bohaterów się rozejdą

W najbliższych odcinkach będziemy świadkami niezwykle smutnego i poruszającego rozstania - małżeństwo Natalki i Franka zostanie przerwane. Chociaż Zarzycki przez cały czas przekonywał swoją żonę, że jego była dziewczyna nie jest żadnym zagrożeniem, to okaże się, że instynkt kobiety był w tym przypadku niezawodny. Natalia nakryje swojego męża na gorącym i zarazem haniebnym uczynku.

Związek Natalki i Franka uważany był za wzór do naśladowania - mężczyzna zaopiekował się dziewczyną, mimo tego, że ta miała już dziecko z innym facetem. Zarzycki nie zwracał uwagi na przeciwności losy i postanowił traktować małą Hanię jak swoją własną córkę. Jego męstwo i honor bardzo szybko się jednak wyczerpały - Franek dał ponieść się emocjom i rzucił się w wir romansu ze swoją eks. Natalia będzie miała złamane serce. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dramat goni dramat. Fala łez i goryczy została przelana

Nie tylko w życiu Natalii rozegra się prawdziwy dramat. W nie lepszej sytuacji będzie Magda, która usłyszy mrożącą krew w żyłach diagnozę. Okaże się, że Marszałek już nigdy nie będzie mogła mieć dzieci. Kobieta ma za sobą niezwykle poważną operację, jaką jest przeszczep serca i to właśnie medyczne doświadczenie przeważy na tym, że Magda już nigdy nie zazna smaku macierzyństwa. Jej świat legnie w gruzach. W tym wyjątkowo trudnym czasie prawdziwym wsparciem dla Magdy powinien być jej partner - Andrzej. Niestety, w tym wypadku mężczyzna może być jedynie przysłowiowym gwoździem do trumny - Budzyński dalej nie wyjawił prawdy o tym, że Anka jest jego byłą kochanką. Marszałek może przyjąć to bardzo źle. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Krzysztof Krawczyk w przeszłości dopuścił się czegoś obrzydliwego. Szokujące fakty z życia piosenkarza
  2. Robert Lewandowski pokazał niezwykle prywatne zdjęcie. Fani się rozpłynęli
  3. Magda Gessler w niezwykle poruszających słowach. Fani we łzach
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachwytu

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News