Bolesne rozstanie w M jak Miłość. Fanki serialu zrozpaczone

Bolesne rozstanie w M jak Miłość. Fanki serialu zrozpaczone Źródło: screen/youtube/N P S

"M jak miłość" przygotowało dla swoich widzów coś wyjątkowo niespodziewanego i wstrząsającego. Już w najbliższych odcinkach dojdzie do prawdziwego przełomu, w który ciężko uwierzyć - uwielbiana przez wszystkich para podejmie decyzję o bolesnym rozstaniu, co z pewnością doprowadzi do rozpaczy milionów fanek serialu. 

"M jak miłość" jako kultowa produkcja TVP musi bezustannie dbać o to, by zaskakiwać swoich fanów nagłymi zwrotami akcji, niespodziewanym rozwojem fabuły oraz perypetiami ulubionych bohaterów. Dzięki temu wciąż nie brakuje wiernej rzeszy fanów tytułu. Niemalejąca oglądalność wskazuje na to, że do tej pory twórcy stawali na wysokości zadania, a teraz po raz kolejny postanowili zaskoczyć fanów. Już w najbliższych odcinkach "M jak miłość" dojdzie do wyjątkowo bolesnego rozstania jednej z ulubionych par, a wszystko przez zdradę, która w końcu wyszła na jaw. Fanki produkcji na pewno będą zrozpaczone.

Szokujące rozstanie w "M jak miłość"

Już w najbliższym odcinku Marcin podejmie jedną z najpoważniejszych decyzji w swoim życiu - oświadczy Ani, że zdradzał ją z Izą i to z nią zamierza się teraz związać na stałe. Dziennikarka z pewnością nie spodziewała się, że po powrocie ze wsi, gdzie ukrywała się przed niebezpieczeństwami związanymi z jej dziennikarskim śledztwem, powitają ją takie wieści. Ostatecznie to Ania pierwsza zadecyduje o tym, że chce definitywnie zakończyć ten związek, zależy jej bowiem na tym, by znajomi nie patrzyli na nią, jak na ofiarę. Przyzna byłemu ukochanemu, że od dłuższego czasu podejrzewała, iż ich związek dobiega końca. - Wiedziałem, że to koniec odkąd zobaczyłam cię z Izą w szpitalu... Nigdy nie pokochasz mnie tak jak... - powie ze łzami w oczach w 1415 odcinku "M jak miłość".



DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ania tak łatwo jednak nie zamierza się wycofać

Widok zapłakanej dziewczyny będzie dla Marcina ogromnym ciosem, po którym będzie musiał walczyć z wyrzutami sumienia. Ponadto w "Kulisach serialu M jak miłość" zobaczymy, iż Ania nie zamierza tak łatwo zniknąć z jego życia. Przy każdej możliwej okazji kobieta będzie się starała wzbudzić w nim potworne wyrzuty sumienia. - To musi być potworne uczucie, bycie zdradzonym. Myślę, że ma się pretensje do wszystkich i trochę też do siebie. Czasami te drogi tak dziwnie się w życiu układają, że mimo że dwójka ludzi może coś do siebie czuć, to niekoniecznie to jest najlepsza konfiguracja, która jest im pisana... - mówi tajemniczo Maria Pawłowska wcielająca się w postać Ani. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Ciężarna gwiazda Rodzinki.pl przerażona! Otrzymuje groźby
  2. Z trudem poznaliśmy córkę Michała Wiśniewskiego. Fani są w szoku
  3. „Tylko miłość może wygrać ze złem”. Wzruszający wpis Anny Lewandowskiej
  4. Ilona Felicjańska oskarża byłego męża o swoje uzależnienie! „Przemoc psychiczna i…”
  5. Edytę i Czarka Pazurów dzieli 26 lat! Kim jest żona słynnego aktora?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News